Anketlerde “Hayır” çok önde, ama AKP çok rahat.. neden? neye güveniyorlar? – biliyomuydun.com

Anketlerde “Hayır” çok önde, ama AKP çok rahat.. neden? neye güveniyorlar?

Politika 12 Mart, 01:41'de eklendi

Kaç gündür bu soru kafamda sokakta kahvede bazı akpli evetci tanıdıklarımla görüşüyorum tabandaki halk da çok rahat ve kazanacaklarından eminler.

“Siz yormayın kafanızı anketlere de bakmayın bizimkiler işini bilir “diyorlar Sanki piskolojik bir savaş mı diyeceğim ama ne anlasınlar öyle şeylerden. 🙂
Sonuçda öyle oluyor onların rahatlığı beni rahatsız ediyor. korkuyorum.

ACABA DİYORUM:

1) Bunlar önümüzdeki günlerde IŞID ve PKK ye Evet oylarını yükseltmek için yeni kanlı terör eylemleri sipariş edebilirler mi? Bunun için mi rahatlar?

2) Mağduriyet yaratmak için derinden bir kaç akp liye ölümle sonuçlanacak suikast düzenlettirebilirler veya AKP binalarına bombalar falan attırabilirler mi? Bunun için mi rahatlar?

3) Nasılsa Tüm valiler,kaymakamlar,il,ilçe seçim kurulu, yüksek seçim kurulu, seçsis, trafolar, kediler TRT ,medya, yetkili ajanslar bizde “oyları kullanan değil sayan önemlidir” bu bizim 8 puan açığımızı kapatır mı diyorlar onun için mi rahatlar?

4) Erdoğan ve Merkelin derinden bir hukukları olduğunu tüm Avrupa medyası yazdı biliyor.

Özellikle yaratılan bu gerilim sonucunda Erdoğanın zaferi sayılabilecek Merkel geri adım attıktan sonra gümbür gümbür Almanya’yı fethetmiş gibi bir görünüm kazandırılarak orada mitingler mi yapacak.onun için mi rahatlar?

5) Baktılar olmuyor yukarıdaki Tüm eylemleri halk yemedi veya farkı kapatmaya yetmedi.Savaş yada başka sorun ve felaketler bahane edilip referandumu erteleriz veya iptal ederiz,biz geri zekalımıyız kendi ellerimizle herşeyi teslim mi edelim diyorlar.onun için mi rahatlar?

Yazdıklarımın hiç biri bunlardan beklenmeyen şeyler değil
Bilemiyorum gerçekten bilemiyorum siz biliyormusunuz.
Ne ise Biz işimizi sağlam yapalım da

Kaynak: https://resistancehonorable.blogspot.cz/2017/03/anketlerde-hayr-cok-onde-ama-akp-cok.html
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.