Boşanmasını Gelinliğini Yakarak Kutlayan Kadın – biliyomuydun.com

Boşanmasını Gelinliğini Yakarak Kutlayan Kadın

Yaşam 23 Mart, 09:55'de eklendi

Herkesin boşanma sonrası geçen ayrılık süreci birbirinden farklıdır.

Bir evliliğin bitişi gerçekten üzücüdür ve bu bitiş sonrası insanlar en ufak darbe izi alarak bunu atlatmaya çalışırlar. Sonuçta kimse yaralanmak istemez. Genelde kadınların ayrılık sonrası yaptığı şeyler bellidir.

Kendi imajlarını değiştirerek bir nebze olsun ruhlarını doyururlar. Bu yüzden soluğu kuaförlerde, güzellik salonlarında ya da alışveriş merkezlerinde alırlar. Ancak tabii ki her kadın ayrılığı böyle atlatmıyor. Katlynn McKee, kendine has bir yöntemle ayrılığı kutlamayı seçti.

Katlynn bundan 5 yıl önce muhteşem bir düğün ile evlendi.

1Ancak Katlynn ve eşinin evlilikleri o kadar mükemmel değildi. Evliliklerinden dört yıl sonra yollarını ayırmaya karar verdiler.

2“İlişkimiz iyi gitmiyordu bu yüzden ayrılmak benim için rahatlatıcı oldu. Şuan 25 yaşındayım. Biz 16 yaşımdan beri beraberdik. Dört yıl evli kaldık ve ayrıldık” dedi.

3Bu yüzden yapacağı ilk iş gelinliğini ortadan kaldırmak olacaktı. Ancak bunu biraz daha farklı yollarla yapmak istiyordu. Aklına çok farklı bir plan geldi.

4Düğün fotoğrafçısı olarak tuttukları fotoğrafçıyı bir kez daha çağırdı. Ama bu sefer vereceği pozlar düğünde verdiklerinden çok daha farklı olacaktı. 6 yaşında bir kız çocuğunun annesi olan Katlynn üzerine gelinliğini giyerek fotoğrafçıyla beraber bir çamurluk alana gittiler. Katlynn’in bir elinde benzin dolu şişe varken diğer elinde bir sepetin içinde şarap götürdü.

 “Gelinliğimi giyip kirli bir suyun içine girdim. 1.500 dolar verdiğim gelinliğim baştan aşağı çamurlu su oldu. Daha sonra onu yırtmaya başladım.”
6

Katlynn, “Ayrıldığım kocam gelinliğimi kestiğim fotoğrafları görünce çok şaşırdı. Benim böyle bir şey yapacağıma inanmıyordu fakat ben artık çok değiştim” dedi.

7Katlynn’in gelinliğini kesip yaktığı fotoğraf çekimleri 2 saat boyunca sürdü ve Katlynn, bunun her dakikasını çok sevdiğini söyledi. “Gelinliğimi yakmam, özgürlüğümü ilan etme şeklimdi” dedi.8Fotoğraf çekimlerinin devamı da vardı. Katlynn, kestiği gelinliğini çıkardı ve bu sefer iç çamaşırlarıyla kaldı.

9Gelinliğini ateşe vererek hayatının bir bölümüne elveda dedi.

10Gelinliği alev alırken Katlynn de şarabını açarak yükselen dumanlar eşliğinde şarabını içti.

 

Katlynn’in arkadaşları onun bu deneyimini çok beğendiklerini ve tebrik ettiklerini söylediler. Böyle bir şey bizim ülkemizde olsa büyük ihtimal bunu yapan kadın baya bir yargılanırdı.

kaynak: http://www.aylakkarga.com/bosanmasini-gelinligini-yakarak-kutlayan-kadin/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.