Seyahat Etmeyi Sevenlerin Takip Edeceği 7 Muhteşem Instagram Hesabı! – biliyomuydun.com

Seyahat Etmeyi Sevenlerin Takip Edeceği 7 Muhteşem Instagram Hesabı!

Seyahat 1 Nisan, 21:02'de eklendi

Seyahat etmeyi seven kullanıcıların takip etmesi gereken 7 Instagram hesabını listeledik. Bu hesaplar dünyanın 4 bir noktasından muhteşem kareler paylaşıyorlar.

Ülke olarak gezmeyi seven bir millet olduğumuzu söyleyebilirim. Ancak iş, para, zaman gibi sebeplerden ötürü tatile çıkıp yeni yerler keşfetmek gerçekten çok zor bir hal alabiliyor. Şöyle güzel bir Avrupa tatili ya da, güzel bir Asya turunu kim istemez ki?

Biz bu yerlere zaman bulup gidemesek bile bizim yerimize giden ve bu tatili iş haline getirmiş insanlar bulunuyor. Bugün sizlere gezmeyi seven ve dünyanın her noktasından muhteşem görüntüler sunan 7 instagram hesabı göstereceğiz. En azından gelecek için yaptığımız planlarda ilk ziyaret edeceğimiz yere karar vermek açısından hoş bir ansiklopodi olabilir bu hesaplar. Özellikle yaz aylarının yaklaştığı düşünülürse herkesin içerisinde tatil hissiyatının oluştuğunu düşünüyorum.

photobyshannon

Forget pink. I’m craving some #greeninmyfeed.

Shannon Hammond (@photobyshannon)’in paylaştığı bir gönderi ()

jrbland

danielkordan

girleatworld

Jetsetchristina

Pausethemoment

??MEXICAN PASTRIES?? ◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️ You’ll never go hungry in México! On every corner at just about any time of the day you’ll find a food cart pushing something delicious. I stumbled upon this specific pastry shop in a market in San Cristobal de las Casas and I couldn’t help but take a photo after being nearly blinded by the colors (and the sugar, of course). Have you visited San Cris? Like and leave a comment below! ◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️ ? Camera: Canon G7x ? Location: San Cristobal de las Casas, México ◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️◽️ #mexigers #mexico #mextagram #méxico #mexicolors #mexico_great_shots #ig_mexico #mexicodesconocido #mexicomaravilloso #mexicanfood #sancristobal #sancristobaldelascasas

Ryan (@pausethemoment)’in paylaştığı bir gönderi ()

theblondeabroad

kaynak: http://www.webtekno.com/seyahet-etmeyi-sevenlerin-takip-edecegi-7-muhtesem-instagram-hesabi-h27350.html

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.