Dünyanın çivisi çıkmış, haberimiz yok! Doktor MS hastasına ‘benimle s*ks yaparsan iyileşirsin’ dedi – biliyomuydun.com

Dünyanın çivisi çıkmış, haberimiz yok! Doktor MS hastasına ‘benimle s*ks yaparsan iyileşirsin’ dedi

Dünya 23 Nisan, 03:54'de eklendi

İngiltere’de bir doktor MS teşhisi konulan hastasına kendisiyle seks yaparsa bacak kaslarını canlandıracağını ve kendisini normal bir kadın gibi hissedeceğini söyledi

İngiltere’de bir muayehanede büyük bir skandal ortaya çıktı. Surrey bölgesinde yaşanan olayda bir doktor MS teşhisi koyduğu hastasına ‘kendisiyle seks yapmanın en iyi tedavi şekli’ olduğunu söyledi.

Independent’ın haberine göre hastasına ‘bana güven ben doktorum’ diyen 43 yaşındaki doktor kadın hastasına seks yapmanın bacak kaslarını canlandıracağını ifade etti.

Doktor, 30’lu yaşlardaki hastasına ‘kendisiyle seks yaparsa zayıflamış kaslarının güçleneceğini ve normal bir kadının hissettiği gibi hissetmeye başlayacağını’ iddia etti.

Hürriyet’in haberine göre, doktorun önerisine uyan 30’lu yaşlardaki kadın, durumunda bir düzelme olmayınca başka bir doktora gitti. Duydukları karşısında şoka giren diğer doktor kadını yaşadıklarının istismar olduğu konusunda ikna etti.

Mahkemeye şikayette bulunan kadın ifadesinde “İlişkinin normal olduğunu düşündüm, kendimi güvende hissettirdi ve bu tedaviyi aileme ve arkadaşlarıma söylememem gerektiğine ikna etti” dedi.

kaynak: http://www.cnnturk.com/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.