Sigara içen kadına ”bu ülkede kadınlar sokakta sigara içemez” diye saldırdı, boynunda sigara söndürdü, serbest kaldı – biliyomuydun.com

Sigara içen kadına ”bu ülkede kadınlar sokakta sigara içemez” diye saldırdı, boynunda sigara söndürdü, serbest kaldı

Kadın 17 Mayıs, 14:17'de eklendi

Yaşadığımız ülke, her gün şeriatçı ülkelerle yarışan uygulamalara imza atıyor.

Otobüste şort giyen kadına tekme atan serbest, İstanbul üniversitesinde kısa şort giyen kadının fotoğrafını çeken öğrenci, IŞİD’e militan devşirdiği bilinmesine rağmen serbest ve hâlâ İstanbul Üniversitesi’nde okumaya devam ediyor.

Ne soruşturma ne de bir ceza alıyor; üstelik başka kadınların da fotoğraflarını çekmeye çalışıyor. Polisler, güvenlik görevlileri bu kişiyi koruyor. Ayrıca bu kişiyi okuldaki diğer IŞİD sempatizanları da desteklemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde “dinci sapıklar” gene sokaklardaydı. Sokakta sigara içtiği gerekçesi ile bir kadına ve kızına saldırıp darp ettiler. Bu ülkede kadınlar sokakta sigara içemez diye kadınları dövüp boyunlarında sigara söndürdüler.

Hepsi sokakta oldu. Peki devlet ne yaptı? Sigara söndüren fail şu an serbest ve aramızda. Devletin istismar suçlularını bu kadar koruması devletin de zihniyetinin ne durumda olduğunun göstergesidir.

Asit saldırılarını teşvik etmek için mi yapılıyor?

Bildiğiniz gibi dinci ülkelerde kadınlar erkeklerin beğenmediği şekilde sokağa çıktıkları an erkekler tarafından suratlarına asit dökülerek cezalandırılıyorlar.

(ki burada türbanlı kadınlardan bahsediyoruz saçı görünmesi ya da asit atan erkeğin hoşuna gitmeyecek bir şey yapması yetiyor asit yemesi için)

Türkiye’de kadınlara sokaklarda saldıran sapıkların serbest bırakılması akıllara “acaba devlet, dinci sapıklara kadınların suratlarına asit atması için teşvik olarak mı bu sapıkları serbest bırakıyor” yani tecavüz etmek, gasp etmek, tekme atmak, gizli gizli fotoğraflarını çekip AKİT gibi dinci sapık gazetelere göndermek yetmez kadınların suratına asit atın biz sizi serbest bırakırız” mı demek istiyorlar sorusunu getirdi.

Son yaşanan iğrenç saldırının detayları şu şekilde :

kaynak: https://www.evrensel.net/haber/319943/kadinin-bogazinda-sigara-sondurdu-serbest-kaldi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.