Arkadaşının Makatına Kompresörle Hava Bastı – biliyomuydun.com

Arkadaşının Makatına Kompresörle Hava Bastı

Yaşam 18 Mayıs, 16:39'de eklendi

Hayatim boyunca unutamayacağım tek haber başlığı budur.

Okuduğumun ilk 5 saniyesinde adeta aklımdaki senaryolar bir film şeridi gibi geçti gözümün önünden.

1.saniye

İki birey aynı ortamda dal ta*ak gezer mi? Hadi dal ta*ak gezmeseler; İnsanin altında bi pantolonu olur, şortu olur. Gerçi bunlar da normal arkadaş. Belki adamlar marjinal. Nudizme gönül vermişler, tek eğlenceleri hafta sonları evde buluşup çıplak gezmek. Peki o kompresör ne *mina koyim?

2. saniye

Herkesin evinde hava basan bi kompresör mü var? Gözümün önünden geçen film şeridinin 2.34 saliyesinde bunu düşündüm. Aslında olabilirdi. Belki elemanlar balon satıp geçimlerini sağlıyorlardı.

Balonculuk deyip geçmeyeceksin. En ucuzu 2 lira, günde 30 balon satsan eder aylık 1800. Temiz temiz. Neyse konumuzdan sapmayalım. Kompresöre de mantıklı bi açıklama getirdik

3. Saniye

Evde çıplak gezen baloncular tezimden sonra, bu facianın sebebine odaklandım. İki ortağın arasındaki anlaşmazlık neydi?

Biri balonlara hava basıp, diğeri de satıyordu. Havacı eleman balonlara az hava basıp, satıcı ortağını çarşıda, pazarda rezil mi etmişti? Aldığı balonun 2 gün sonra söndüğünü farkeden küçük kız, Avrupa insan hakları mahkemesine başvurup, parasını geri mi istemişti?

Bence gayet mantıklı. Kompresör başındaki eleman da bu hain planı sinsi sinsi kurgulamaya başladı. En yakin dostunun g*tüne hava basıp, onu balon yapacaktı…

4 ve 5. saniye

“Kompresörde bi randımansızlık var, gel su hortumun ucunu bi g*tune sokayım da, test edelim” diyen arkadaşının hain planına kurban olan satıcı, makatına hava basılarak imkansızlıkların imkanlı olabileceği Türkiye’ de haber olmuştu.

Balon gibi şişmemişti, havalanıp uçmamıştı ama benim 5 saniyelik film şeridimde başrol oynamıştı…

kaynak: http://asortikpipi.blogspot.cz/2012/01/arkadasnn-makatna-kompresorle-hava-bast.html

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.