Türk erkeği ile flörte giriş: Bodoslama! – biliyomuydun.com

Türk erkeği ile flörte giriş: Bodoslama!

Yaşam 23 Mayıs, 08:15'de eklendi

Geçtiğimiz hafta Eser Yenerler’in talihsiz açıklamasının (yıkacak olsam evlenecek olan arkadaşımın yuvasını yıkarım, Aslı ile Murat’ın değil) üzerinden birkaç gün geçmeden aynı kadrodan Arda Turan’ın kaçıncı olduğunu sayamadığım bir bombası düştü gündeme.

Kısmetse Olur yarışmacısı kızla olan yazışmalarının üzerine bu açıklamayı yapmış. O kadar şaşırmadım, o kadar beklenen bir tipik Türk erkeği davranışı ki, genellemek istemedikçe en fakirinden en zenginine, en okumuşundan en cahiline hepsi o kadar aynı davranıyor ki artık “yav he he” diyip geçiyoruz.

Ben birkaç sene önce bunlara flört etmeyi, karşı cinsle iletişim kurmayı öğretebileceğimi sanıyordum ama artık pes ettim, benden geçti, dermanım kalmadı. Bu Türk erkeğinden de bi’ bok olmaz kızlar. 72 millet erkek var, bunların yarısı uzak, yarısı da bizimkiler gibi olsa yine elde kalanla gayet mutlu mesut geçinir gideriz. Böyle dağa taşa, uçan kuşa yazan bir toplum, bu kadar şuursuzca, gözü dönmüş bir şekilde karşı cinsle münasebet isteyen başka hiçbir millet olmadığına eminim.

Ağızlarına kahve sürmeyen adamların dilinden “Bi’ kahve içeriz :)” düşmez oldu. Ya sen iki gün önce sıcak suya toz kahve karıştırıp bile içmiyordun, şimdi ne kahvesi?

Biz de o kadar aptalız, o kadar dün doğduk ki, onun ne anlama geldiğini bilmiyoruz. Amacını bildiğini belli etsen g.tün kalkık, etmesen ona yanıksın.

Hele bir de internet sağ olsun, allaaahhh şuursuzluk limiti aldı başını gitti. Aynı adam Adriana Lima’nın kolundaki tüye de laf ediyor, sana “slm” da yazıyor, Ece Erken’in bebeğinin fotoğrafının altında kadının telefon numarasını da istiyor. Beklenti ne, amaç ne, nasıl bir ruh hali, nasıl bir gerçek hayatta hiç umursanmayış sonucu ortaya çıkıyor bu saldırgan/agresif iletişim biçimi, anlamak mümkün değil.

Mesela bakıyorum hepsi Tinder’da Türk kızlarının kendisine yüz vermemesinden şikayetçi. Ulan ayı, sokakta zaten sen dolusun, seni ne yapalım? Toplum baskısı yüzünden hiçbir kadın sadece seks için orada olduğunu itiraf edemezken, bizim hırbo kendi mesajına cevap gelmediği için Türk kadınını soğuk, ukala, götü kalkık ilan ediyor. Onların hiçbiri değiliz, seni istemiyoz seni.

Geçenlerde dışarı çıktığımızda gözü dönmüş gibi etrafı kesen, flörtleşecek insan arayan, yoldan geçene bile göz diken ırz düşmanı bir arkadaşıma dayanamayıp çıkıştım. Açıklaması “Erkek en ilkel çağlardan beri, doğası gereği üremek istermiş.” Bu yüzdenmiş bu tutumları. O erkek ejderhalarla savaşıp, kadınına et getiriyordu, bütün yaşam standartlarını belirliyordu. Peki ya sen? 38 saat playstation oynamaktan yorulduğunda 10 dakika mola verip milletin karısına kızına seri like atıp, emojiler yollayarak bir diyalog kurmaya çalışıyorsun. Doğana s.çayım senin!

Değer versen g.tü kalkar, değer beklesen zaten hep beklenti içinde olduğun için suçlusundur.

Çok sevsen kaçar, sevmesen soğuk ve frijit olursun.

Fedakarlık yapsan tepene s.çar, kendi kendine yetsen egosuna yediremez.

“Seninle başım dertte, ne yapsam bilmiyorum” diye mırıldanarak kollarına bırakıyorum kendimi Türk erkeğinin. Ne sizle ne sizsiz oluyor canlar.

Pink Freud

kaynak: http://www.hthayat.com/yazarlar/pink-freud/1050270-turk-erkegi-ile-florte-giris-bodoslama

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.