Vergi uzmanı Ozan Bingöl’den; Bakınız vergilendirme bize nasıl g*riyor! – biliyomuydun.com

Vergi uzmanı Ozan Bingöl’den; Bakınız vergilendirme bize nasıl g*riyor!

Yaşam 1 Haziran, 03:31'de eklendi

Öncelikle Ozan Bingöl kimdir?

1979 doğumlu olan OZAN BİNGÖL ilk ve orta öğrenimine İzmir’de devam edip, 1998 yılında Gazi Üniversitesi’nde öğrenimine başlamıştır. 2004 yılında eğitimini tamamlayıp Vergi Hukuku ve Türk Vergi Sistemi alanında çalışmalar yapmaya başlayan OZAN BİNGÖL bir süre memuriyet görevi ve akademik hayatın ardından çalışmalarına özel sektörde devam etme kararı almıştır.

Ve hala bu alanda çalışmalarına devam eden OZAN BİNGÖL aynı zamanda da uluslararası bir denetim şirketinin “Mevzuat, Eğitim, Araştırma Başkanı” olarak görev yapmaktadır. Seminerler, televizyon programları, gazete yazıları ile birlikte birçok internet sitesinde yayımlanmış mesleki alanda yazdığı köşe yazıları bulunmaktadır.

Özellikle Mali Müşavirlik adaylarının yeterlilik sınavlarına yönelik hazırladığı “Vergi Mevzuatı ve Uygulamaları” adlı kitabı ve A. Hakim Çelik beyefendi ile birlikte kaleme aldıkları “İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku” kitapları büyük ilgi görmüş ve birçok üniversitede ders kitabı olarak okutulmuştur.

Yazarlığını üstlendiği ve editörlüğünü yaptığı Vergi Mevzuatı alanında birçok kitabı bulunan OZAN BİNGÖL çalışmalarına VERGİ UZMANI olarak devam etmektedir.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

kaynak: twitter.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.