Avene Güneş Kremi ile Işıldayın – biliyomuydun.com

Avene Güneş Kremi ile Işıldayın

Sağlık 6 Haziran, 15:46'de eklendi

Fransız bir dermokozmetik markası olan Avene’nin tarihi çok eskilere dayanıyor.

Fransa’nın Orb Vadisi’nde bulunan Sainte-Odile kaynağından akan suyun tesadüfen cilt  problemlerine iyi geldiği keşfediliyor ve o yıllardan bu yıllara cilt tedavilerini desteklemek için tercih ediliyor. Başlarda termal amaçlı kullanılan kaynak sonralarda kurulan dermoloji laboratuvarlarında geliştirilerek dünyaca bilinen bir dermokozmetik markaya dönüşüyor.

Doğadan Gelen Güzellik 

Ürünlerinin gücünü ve kalitesini doğadan alan Avene, en iyi dermokozmetik markalarının içerisinde yer alıyor. Kaliteli, cazip fiyatlı ve organik malzemelerden üretilen Avene ürünlerinin, her cilt tipine göre değişen farklı seçenekleri de bulunuyor.

Temizleyici, rahatlatıcı ve güçlü nemlendiricilerden oluşan serileri uzun süreli kullanımlarda kullanıcısını memnun ediyor. Özellikle aşırı kuruluktan ve ciltteki kızarıklıklardan şikayetçi olanlara özel üretilen serileri uzman dermatologlar tarafından tavsiye ediliyor.

Temel cilt bakımı ürünleriyle de başarısını kanıtlamış marka, her cilt tipine uygun ürünleri ve ferahlatıcı termal suyuyla da tercih ediliyor. Tamamen doğal ve katkısız temizlik ürünleri kadar, renkli nemlendiricileri de günlük makyaj yapmak isteyenlerin beğenisini kazanıyor.

Avene’nin bir başka öne çıkan ürünü Cicalfate serisi hassas ciltlere ,Cleanance serisi ise akne problemi yaşayan ciltlere fayda sağlıyor. Cildin yağ oranının dengelenmesinde önemli bir rol oynayan seri ile aynı zamanda cildinizin yeniden yapılanmasını sağlayabilirsiniz.

Avene Güneş Kremleriyle Cildiniz Güvende 

Avene güneş koruma kremleri, güneş ışınlarının cilde zararını minimum seviyeye indirirken farklı faktör dereceleri ile de her cilt tipine uygun seçenekler sunuyor. Avene Emulsion 50 faktör yağlı ve karma ciltlere, Avene Spray SPF 30 faktör hassas ciltler için üst seviyede koruyucu kalkan oluşturuyor. Avene Cleanance Solaire 30 ise problemli ve akne sorunu olan ciltlere önerilirken aynı zamanda suya dayanıklılığı ile de tercih ediliyor.

Değişen ve incelen ozon tabakası güneş ışınlarının zararlarını daha da arttırdığı için yaz ayları kadar kış aylarında da koruyu güneş kremi kullanmak gerekiyor. Cildin daha sağlıklı görünmesi, canlılığını yitirmemesi, lekelerin oluşmaması ve erken yaşlanmaması için güneş koruma kremleri olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Birden fazla ürün kullanmak istemeyenler fakat yine de cildini korumak isteyenler için güneş korumalı nemlendiriciler çözüm oluyor.

Cildinizi temizlemek, nemlendirmek, güçlendirmek, yeniden yapılandırmak ve dış etkenlere karşı korumak için iyi bir yardımcı olan Avene ürünlerini tercih edebilirsiniz. Markanın doğa dostu birbirinden kaliteli ürünlerini hemen sepetinize ekleyebilir, Kozmela güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

kaynak: http://www.kozmela.com/avene

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.