Gerçekten Olgun Olan İnsanların Hayatlarında Dikkate Aldıkları 7 Şey – biliyomuydun.com

Gerçekten Olgun Olan İnsanların Hayatlarında Dikkate Aldıkları 7 Şey

Yaşam 12 Haziran, 12:47'de eklendi

1.Olgun görünen insanlar risk almaya yanaşmazlar, fakat gerçekten olgun olan insanlar önceden hesapladıkları riskler alırlar.

2.Olgun görünen insanlar sürekli ciddi görünmeye çalışırlar, olgun olan insanlarsa ciddi olmak için çaba harcamazlar ve gülümsemenin değerini bilirler.

3.Olgun olduğunu sandığınız insanlar çok fazla çalışmanın önemli olduğunu düşünürler, gerçekten olgun olan insanlar gerektiği zaman ve gerektiği kadar çalışmanın yeterli olduğunu bilirler.

4.Olgun görünen insanlar düzenlerinden vazgeçmemek uğruna daha iyisi için çaba göstermezken, olgun olan insanlar her zaman kendilerini daha fazla nasıl geliştirebileceklerini düşünürler.

5.Olgun görünmeye çalışan insanlar yaşamak uğruna mutlu olmaktan vazgeçerler, gerçekten olgun olan insanlarsa sevdiği işi yaparlar.

6.Olgun görünmek isteyen insanlar daima sessizlerdir, olgun olan insanlarsa doğru zamanda doğru yerde düşüncelerini dile getirmeye çalışırlar.

7.Olgun görünen insanlar rahatlamak, keyifli vakit geçirmek için zamanlarının olmadığını söylerler, olgun olsan insanlar çalışırken eğlenirken. Çünkü sevdikleri işi yaparlar. Olmak istedikleri yerdedirler.

kaynak: http://filoji.com/gercekten-olgun-olan-insanlarin-hayatlarinda-dikkate-aldiklari-7-sey/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.