Yine Metro Turizm, yine yeni bir rezalet… – biliyomuydun.com

Yine Metro Turizm, yine yeni bir rezalet…

Seyahat 22 Haziran, 12:53'de eklendi

Seyahat firmasının skandalı Twitter’da ifşa edildi

Sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden Medet Yalçınkaya adlı kullanıcının, ‘Metro Turizm skandalı’nı paylaşması üzerine yurttaşlar şirketi topa tuttu

Karıştığı trafik kazaları ve cinsel istismar skandalları ile sık sık tartışmaların odağında olan Metro Turizm bir skandala daha imza attı. Medet Yalçınkaya adlı bir Twitter kullanıcısının sosyal paylaşım sitesi Twitter’da, Metro Turizm otobüsünün içerisinden paylaştığı fotoğraflar nedeniyle yurttaşlar şirkete isyan etti.

Mehmet Yalçınkaya’nın paylaştığı fotoğraflarda henüz kimliği açıklanmayan Metro turizm muavinin, bir yolcuyu koltuğundan kaldırıp kendisinin oturduğu, küçük çocuğa ise başka bir koltuk tahsis etmediği, çocuğun yerde oturmasına göz yumduğu görüldü.

Ayrıca yolcunun iddiasına göre, yine aynı otobüsün içinde başka bir Metro çalışanının daha otobüsün koridoruna uzandığı ve orada uyuduğu fotoğraflandı.

Varış yolunda bir şok daha

Varış noktasında ise Medet Yalçınkaya, otobüsten teslim aldığı bavulunun ve içindeki eşyalarının yanmış olduğunu gördü. Bavulu ve içindeki eşyaları hiçbir hasar olmadan otobüse teslim eden yolcu, bu durum karşısında şok oldu.

Fotoğrafları gören yurttaşlar isyan etti

kaynak: http://www.birgun.net/haber-detay/seyahat-firmasinin-skandali-twitter-da-ifsa-edildi-165966.html

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.