12 Yıl Sonra Tüp Bebek Yöntemiyle Anne Oldu, Bebeğini Susturamayınca Öldürdü – biliyomuydun.com

12 Yıl Sonra Tüp Bebek Yöntemiyle Anne Oldu, Bebeğini Susturamayınca Öldürdü

Yaşam 23 Haziran, 21:00'de eklendi

Habibe Oğuz, tüp bebek yöntemiyle dünyaya getirdiği oğlunu boğdu.

Sürekli ağlayan bebeği susturamayınca, ağzını ve burnunu kapatarak dakikalarca nefessiz bıraktı.

Adana’nın Seyhan ilçesinde yaşayan Habibe Oğuz, tüp bebek yöntemiyle dünyaya gelen 6 aylık çocuğunu, çok ağladığı için boğarak öldürdü.

12 yıl önce evlenen ve çocukları olmadığı için tüp bebek yöntemine başvuran Habibe-İbrahim Oğuz çiftinin, 6 ay önce Muhammet adını verdikleri çocukları dünyaya geldi. Olay, bugün İbrahim Oğuz işe gittikten sonra, anne ile oğlu evde yalnız kaldıktan sonra gerçekleşti.

ÇOCUĞUNU NEFESSİZ BIRAKTIKTAN SONRA BİR SÜRE BAŞINDA BEKLEDİ

Habibe Oğuz, sürekli ağlayan oğlunu susturamayınca, bebeğinin ağzını ve burnunu eliyle kapatarak yaklaşık 10 dakika bekledi. Çocuğu hareketsiz kalınca elini çeken anne, evladının başında bir süre bekledi.

Bu sırada alt katta oturan akrabası ikinci kata çıkınca anneyi cansız haldeki çocuğunun başında beklerken buldu. Olay yerine çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılan Muhammet bebek kurtarılamadı.

ANNE CİNAYET BÜROYA, BEBEĞİ ADLİ TIP MORGUNA..

Anne Habibe Oğuz tutuklanarak Hürriyet Polis Merkezi’ne getirildi. Pişman olduğunu söyleyen ve gözyaşı döken anne buradaki işlemlerinin ardından Adana Emniyet Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği’ne götürüldü. Bebeğin cenazesi ise otopsi için Adana Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı.

kaynak: haberler.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.