Ayvalık Narhanım Konağı’nda Taciz Dehşeti! – biliyomuydun.com

Ayvalık Narhanım Konağı’nda Taciz Dehşeti!

Yaşam 1 Temmuz, 15:13'de eklendi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde butik otel olarak hizmet veren işletmede yaşanan röntgencilik vakası kan dondurdu! Mağdurların sosyal medya sitesi Twitter üzerinden yaptıkları açıklamalar

Bayram tatilini geçirmek için Ayvalık’ta otel rezervasyonu yaptıran genç kızlara tatil zehir oldu! Kendini “135 yıllık bir geçmişe sahip olan Narhanım Konağı, tamamen aslına uygun şekilde restore edilmiş, tarihî bir Rum evi” şeklinde reklam eden işletmenin sahibinin kendilerini anahtar deliğinden izlediğini fark eden tatilciler, sapık işletmecinin sadece kendilerini değil;

oteldeki diğer kadın müşterileri de röntgenlediğini fark edince olanlar oldu! Olayın ortaya çıkması üzerine kendini “Hastayım, ilaç alıyorum” diyerek savunan röntgenci otel sahibini suçüstü videoya alan mağdurlar, otel sahibinden şikâyetçi oldular. İşte mağdurlardan D.B’nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla kan donduran tacizin ayrıntıları:

“Merhaba arkadaşlar, şimdi el birliğiyle röntgenci bir otel sahibini ifşa edeceğiz. Olay bizzat benim ve arkadaşlarımın başından geçmiştir. Bayram için arkadaşlarla Ayvalık’ta Narhanım Konağı adlı butik otelde rezervasyon yaptırdık.

Gittiğimizde hiçbir problem yoktu. Ben üst katta kalıyordum iki kız arkadaşım da giriş katta otel sahibinin oturduğu masanın yanındaki odada kalıyorlardı. İki arkadaşım otel sahibi ve işletmecisi KEMAL MEHMET ATAKIR’ın onları anahtar deliğinden izlediğini fark etmişler ama panik olup o an bir şey yapamamışlar. Sadece o anda deliğin üstüne havlu asmışlar.

Hemen beni aradılar aşağıya indim, indiğimde adam çoktan gitmişti. Ne yapacağımızı bilemedik, çünkü elimizde bir kanıt yoktu. Biz de beklemeye karar verdik. Bir sonraki gün Kemal Bey otele hiç giriş yapmadı. Normalde gündüz vakti hep otelde masasında olurdu. Gece otele geri döndük, odalarımıza geçtik.

Gece 2 gibi arkadaşlarım Kemal Bey’in otele geldiğini söylediler. Bina eski olduğu için en ufak ses bütün odalara giriyor zaten. Aynı zamanda arkadaşlarımın kaldığı odadaki kapı aralığından veya anahtar deliğinden otelin holü (Kemal Bey’in durduğu yer) çok rahat görünüyordu.

Arkadaşlarım bana adamın bu sefer karşı odayı anahtar deliğinden izlemeye başladığını söylediler. O odada bildiğimiz kadarıyla 3genç kız kalıyordu. Her ne kadar onları dikizlediğini bilsek de binada her ses duyulduğundan suçüstü yakalama ihtimalimiz yoktu, o yüzden arkadaşlarım bütün gece video çekmeye çalıştılar.

Gece çektikleri video çok karanlık ve belirsiz olduğundan bunu kanıt olarak kullanamayacağımıza karar verdik. Sabahı bekledik. Ve sapık otel sahibimiz beklediğimiz gibi sabah da karşı odadaki 3 kızı anahtar deliğinden izlemeye devam etti. Sabah olduğu için arkadaşlarım kapı aralığından her şeyin çok net göründüğü aydınlık videolar çekmeyi başardılar.

Bunların kanıt olarak kullanılabileceğine karar verir vermez eşyalarımızı topladık ve kızların kapısını çaldık içeri girip her şeyi anlattık ve videoları gösterdik. Sonra odadan çıkıp Kemal Bey’in yanına gidip bildiğimiz her şeyi anlattık. Biz konuşmaya başlar başlamaz titremeye başladı:

“Ben öyle bir şey yapar mıyım kızlar, hastayım ilaç alıyorum” vs. gibi şeyler söyleyip inkâr etti. Biz, “Elimizde videolar var” deyince: “Kızlar hamam böceği diye bağırdı ondan baktım”, dedi ve gece otelde kalmadığını iddia etti ki; biz bütün gece orada olduğunu sadece çıkardığı seslerden bile biliyorduk.

Videoları en başta görmek istedi, biz göstermedik ama zaten neler yaptığını ayrıntısı ayrıntısına anlatınca videoları sormaktan vazgeçti. Para iadesi istedik, diğer 3 kız da dâhil. Paralarımızı geri aldıktan sonra oteli terk ettik ve polise şikâyet ettik. Videoları da delil olarak teslim ettik.”

POLİS YAKINDAN İLGİLENİYOR

Otel rezervasyon ve değerlendirme sitelerinde müşteri memnuniyetiyle öne çıkan ve tavsiye edilen işletmelerden olan Narhanım Konağı’nda yaşanan dehşet verici olayla polis teşkilâtı yakından ilgileniyor.

Mağdur D.B’nin Echohaber’e yaptığı açıklamaya göre, tacizci otel sahibin Ayvalık Merkez Karakolu polis ekipleri tarafından nezarethaneye alınmasının ardından savcılığa sevk edilecek. Emniyet güçlerinin D.B ve diğer iki arkadaşına olayla ilgileneceklerini söyleyerek tacizzedelere teselli verdiği de ifade edildi.

Kan donduran olayın şoku sebebiyle polis merkezinde tutulan tutanağı yanlarına almayı unutan taciz mağduru tatilciler, en kısa sürede tutanağın Echohaber’e ulaştırılacağını da tarafımıza belirttiler.


Günün videosu: 12 Yıl Komada Kalan Gencin Anlattığı Tuhaf Şeyler

kaynak: https://twitter.com/dilanbalku – kaynak: http://www.echohaber.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.