Tatil Anlayışınıza Göre Yunan Adaları – biliyomuydun.com

Tatil Anlayışınıza Göre Yunan Adaları

Seyahat 3 Temmuz, 10:45'de eklendi

Şimdi 3 bin tane Yunan Adası düşünün.

Bunlardan 227 tanesinde yaşam bulunuyor. Yani demek oluyor ki “Bu yaz Yunan adalarında tatil yapacağım” derseniz karar vermesi oldukça zor bir süreç ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Benim yanıt vermekte en zorlandığım sorulardan birisi ayrıca. Çünkü nasıl bir tatil anlayışınızın olduğunu bilmeden yanıt verirsem, hayal kırıklıları ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İşte ben de bu durumun önüne geçebilmek için Yunan adalarını sizler için filtreledim. Gerçekten, bunu sizin için yaptım. Aileniz ile bir tatil mi yapmak istiyorsunuz? Veya partneriniz ile romantik bir haftasonu..

Ya da kankalarımla barlarda, partilerde çılgınlar gibi dans edip hoplayıp zıplamak istiyorum… İşte tercihlerinize göre Yunan Adaları!

#1

#2

#3

Tabi şunu da belirtmeden geçmemeliyim. Romantik destinasyonların zirvesinde yer alan Santorini’ye gidip partilere gidemeyeceğiniz ya da partileri ile meşhur Mykonos adasında kafa dinleyemeyeceğiniz anlamı çıkartılmasın. Kamu spotu olarak belirtebilirim.

Yazının başında dediğim gibi, süper deniz ve plajlar için Girit adasına gidip akşamları otel odanızda canınızın sıkılacağını düşünmeyin. Tabiki Girit’te de gece hayatı bulunuyor ve çeşit çeşit barlar var.

Burada sizlere kolaylık olması için yapmış olduğum kategorilerin amacı, tatil planlarınızı yaparken biraz daha işinizi kolaylaştırmak. Bol seçenekler arasında kaybolmamak.

En azından ben öyle amaçladım : ) Sormak istedikleriniz veya görüşlerinizi bildirmek isterseniz aşağıdaki yorumlar kısmına beklerim efenim. Sevgiler.

kaynak: https://komsudaneoluyor.net/tatil-anlayisiniza-gore-yunan-adalari/


Günün videosu: Böyle bir Profesör başka yerde yok

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.