Yeni Türkiye’de yine sıradan bir gün… Sokak ortasında kaçırılan kadına 3 kişi inşaatta tecavüz etti! – biliyomuydun.com

Yeni Türkiye’de yine sıradan bir gün… Sokak ortasında kaçırılan kadına 3 kişi inşaatta tecavüz etti!

Yaşam 17 Temmuz, 17:10'de eklendi

Sokak ortasında kaçırılan kadına 3 kişi inşaatta tecavüz etti!

Taksim’de yolda yürüyen bir kadının sokak ortasında kaçırılarak 3 erkeğin tecavüzüne uğramasıyla ilgili görüntüler ortaya çıktı.

Taksim’de Balo Sokak’tan, Tarlabaşı Bulvarı’na doğru yürüyen bir kadın bir saldırgan tarafından kaçırılarak cinsel saldırıya maruz kalmıştı. Kaçırılma sırasında yanında bulunan kadın arkadaşı ise engel olmaya çalışırken tekmelenip bıçakla yaralanmıştı.

Davanın ilk duruşması İstanbul Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya, tutuklu sanık Dursun A. da getirildi.

Taksim’de yolda yürüyen iki kadından birini omuzuna alıp kaçıran ve tecavüz eden, kendisine engel olmak isteyen diğer kadını da bıçakla yaralayan şahsın görüntüleri dava dosyasına girdi. Cinsel saldırı mağduru kadın, inşaatta 3 kişinin tecavüzüne uğradığını söyledi.

Rıdvan isimli şahsın kendisini inşaat halindeki bir binaya götürerek darp edip cinsel saldırıda bulunduğunu belirten kadın, “Ayıldığımda yanımda başka biri vardı. Bu kişinin isminin Engin olduğunu polislerden öğrendim. Bu şahıs beni inşaat halindeki binadan çıkarıp metruk bir binanın son katına götürdü.

Bana, ‘Ben seni o şekilde buldum. Hatta ölü zannettim. Sonra nefes aldığını görünce canlı olduğunu anladım. Kendine gel diye buraya getirdim’ dedi. Ancak kendisi de bana saldırıp tecavüz etti. Bu arada ağzıma toz bir madde koydu. Ben daha çok kendimden geçtim” diye konuştu.

“ANLATIRSAN SENİ DE ÖLDÜRÜRÜZ”

Kendine tekrar geldiğinde bu kez karşısında tutuklu sanık Dursun A’yı bulduğunu ifade eden F.H.E, bu sanığın da kendisine cinsel saldırıda bulunduğunu söyledi.

Sanık Dursun A’nın kendisine “Senin isteğin dışında birşey olmadı. Sen kendin istedin’ gibi şeyler dediğini de belirten kadın, “Arkadaşım E.’yi sorunca ‘Biz onu öldürdük. Bu anları başkasına anlatırsan seni de öldürürüz.’ deyince ‘Tamam’ dedim.

Bu şahıstan telefonumu istedim. Bunun üzerine kendi numarasını gizleyerek ayrı yaşadığım eşimi aradı. Onunla konuşup yolu tarif etti. Beni oradan çıkarıp bir otelin önüne götürdü. Eşime gaspa uğradığımı ve bana yardım ettiğini söyledi. Ben o gün korktuğum için şikayette bulunmadım. Olaydan üç gün sonra şikayetçi oldum. Cezalandırılmalarını istiyorum” dedi.

İddianamede her iki saldırgan hakkında “Nitelikli cinsel saldırı”, “Kişiyi hürriyetinden yoksun kılmak” suçlarından 19 yıl 6 aydan 25 yıl 6 aya kadar hapis cezası talep edildi.

Sanık Engin K. için ayrıca diğer kadını kalçasından yaraladığı gerekçesiyle “Basit yaralama” suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis istendi.

kaynak: http://ilerihaber.org/icerik/sokak-ortasinda-kacirilan-kadina-3-kisi-insaatta-tecavuz-etti-73980.html

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.