Merhaba yobazlar. – biliyomuydun.com

Merhaba yobazlar.

Kadın 7 Ağustos, 09:58'de eklendi

Merhaba yobazlar.

Bildiğiniz gibi çiçeklerle bezenmiş yerde v*jina var. Hani şu sizin namus kavramını yüklediğiniz organ.. Hani şu ilk cinsel ilişkide mutlaka ama mutlaka kanaması gereken organ yahu..

Hâlâ anlamıyorsan kızlık zarından bahsediyoruz.. Hani şu senin “evlilik çağına gelene kadar birçok kızla yatıp kalkayım ama evleneceğim kız bakire olsun” diyerek ‘kanayacak kanamayacak’ derdine düştüğün organ var ya, hah ondan bahsetmeye çalışıyorum..

Hani bazıları esnek oluyor yırtılmıyor, bazıları hiç olmuyor ve zaten yırtılamıyor ya o organ işte.. Ne bilim belkide senin pip* ufak geliyor, ondan yırtılmıyor..   Olur mu olur..

Bak yobazcığım..

Bütün ahlaki değerleri sığdırmaya çalıştığın o v*jina ve kızlık zarı var ya anne karnındaki bebeğin soyunu devam ettirebilmesi için doğanın aldığı bir önlem.. Yani dış dünyanın mikroplarının karın içindeki steril dokulara ulaşmaması için.

Eğer kızlık zarı olmasaydı, çişini kakasını altına yapan ya da farkında olmadan parmağını v*jinasına sokan bir çocuğun v*jinasından giren mikroplar karın zarına kolayca ulaşır ve bütün kız çocukları daha ergenlik çağına bile gelmeden, çocuk yaşta ölürlerdi.

Sevgili yobaz.. 

V*jina namus değildir ama bu demek değildir ki oraya herkes girip çıkabilir.. Haşa öyle bir şey demiyoruz.. Herkes namusunu kendi taşır.. Mesela g*tüne salatalık sokan imam namussuzdur..

11 yaşındaki çocukla cinsellik düşünen imam namussuzdur.. Hatta 45 çocuğa tecavüz eden, edilmesine ses çıkarmayan, bir kereden birşey olmaz diyen herkes namussuzdur (Sanırım senden bahsediyoruz) Etek giyen herkesi yollu sanmak, şort giyen herkesi, herkesle yatacak sanmak, başı açık herkesi tahrik edici görmekte namussuzluktur sevgili yobaz efendi..

Kızlık zarı ve v*jina konusuna dönecek olursak yobazcığım; Kızlık zarına verdiğin önemi çocuk gelişimi ve beyin gelişimine vermiş olsaydın ortaçağ masallarının değilde bilim ve teknolojinin önemini konuşuyor tartışıyor olurduk ve uğruna cinayetler işlenen küçük bir et parçası bu denli önemli hale gelmezdi..

Kızlık zarı yada v*jina namus değil.. Bacak arasında kalan hiçbir organ namus değil.. Namus nedir biliyor musun yobaz oğlu yobaz;

Namus, kadın vücuduna saygılı olmaktır.. 20 yaş altı kız çocuklarına cinsel dürtü hissetmemektir. Kadını kara bir çuvalın içine hapsetmemektir.. Açık her kadını or*spu sanmamaktır.

Namussuzluk mu arıyorsun; sünnettir diye küçücük çocukları eş olarak görebilenlere bak. Hatta aynaya bile bakabilirsin illede bir namussuz arıyorsan.. Hiç kadın hakları yürüyüşünde görmedim seni, o yüzden aynaya bak.. Küçük çocuklar tecavüze uğradığında da “idaaam” diye böğürürek maydanlara indiğinide göremedik hiç.. Bu yüzden aynaya bakmalısın.. Ne görüyorsun? Kendini mi? Hah işte namussuz o aynadaki..

Şunu merak ediyorum;
Eşinin ilk erkeği olmak istiyorsun,
Eşinin, kendini sana saklamasını bekliyorsun..

Peki sen;
Kendini eşine saklıyor musun?
Eşin senin için ilk kadın mı?

(Umarım iletideki görselden tahrik olmamışsındır.)

Alıntıdır

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.