Eşini Her Haliyle Seven ve Bunu Eşsiz Kelimelere Döküp Tüm Instagram Ahalisini Kıskandıran Adam – biliyomuydun.com

Eşini Her Haliyle Seven ve Bunu Eşsiz Kelimelere Döküp Tüm Instagram Ahalisini Kıskandıran Adam

Yaşam 10 Ağustos, 20:32'de eklendi

“Onların güzel çatlak izleri olur ve popolarında küçük tatlı gamzeleri.”

Her ne kadar vücudumuzla ve kendimizle ilgili olumlu düşünmek gün içinde kendi başımıza yapmamız gereken şeyler olsa da sevdiklerimizden gelen küçük desteklere hayır diyemeyiz. İşte sizler için Aplus’tan derlediğimiz tatlış koca Robbie Tripp eşi için tam da bunu yaptı.

Robbie geçtiğimiz günlerde eşi Sarah’ya Instagram üzerinden açık bir mektup yazdı.

Önce gençliğinde daha dolgun kadınlardan hoşlandığı için kendisiyle dalga geçildiğini anlatan genç adam…

|| Just a typical work day selfie. ||

ROBBIE TRIPP™ (@tripp)’in paylaştığı bir gönderi ()

…sonra eşinin her yanını ne kadar sevdiğini, ona olduğu gibi aşık olduğunu anlatan içten bir yazıyla devam etti.

Robbie’nin paylaşımının altındaki açık mektup şöyle…

Bu kadını ve kıvrımlı vücudunu seviyorum. Gençliğimde daha büyük beden kadınlardan, daha kısa hatları daha dolgun, bazılarının ‘tombul’ hatta ‘şişko’ diye adlandıracağı kadınlardan, hoşlandığım için arkadaşlarım hep dalga geçerdi. Sonra, bir yetişkin bir erkek olduğumda kendimi feminizm ve medyanın kadın vücuduna dair güzellik standartlarını nasıl dar bir kalıba sokarak marjinalleştirmesi konusunda kendimi eğittim. Birçok erkeğin bu yalanın içine nasıl sokulduğunu fark ettim. Bana göre, tam da burada gördüğünüz kadından daha s*ksisi yok; kalın bacaklar, büyük bir popo, şirin bir bel simidi vs.

Onun vücut şekli ve ölçülerini Cosmopolitan’ın kapağında göremezsiniz ama benim gönlümün ve hayatımın kapağında olduğu kesin. Benim için hem dolgun hatlı hem de özgüvenli bir kadından daha s*ksisi yok; işte evlendiğim bu güzel kadın giydiği kot pantolonun her bir santimetresini dolduruyor ve hala odadaki en güzel kadın olmaya devam ediyor.

Beyler, toplumun size ne arzu etmeniz gerektiği konusunda dediklerini bir kez daha düşünün. Gerçek bir kadın bir p*rno yıldızı ya da manken ya da film karakteri değildir. O gerçektir. Güzel çatlakları ve kalçalarında küçük tatlı gamzeleri olur.

Kızlar, sevilmek ya da beğenilmek için belli bir kalıpta olmanız gerektiği konusunda kendinizi kandırmayın. Bir yerlerde sizi tam olarak da olduğunuz şey için takdir edecek, benim Sarah’mı sevdiğim gibi sevecek birileri vardır.”

Pek de söze gerek kalmamış! Bize de şöyle bakan birileri olsun yeter!

|| I love this woman and her curvy body. As a teenager, I was often teased by my friends for my attraction to girls on the thicker side, ones who were shorter and curvier, girls that the average (basic) bro might refer to as “chubby” or even “fat.” Then, as I became a man and started to educate myself on issues such as feminism and how the media marginalizes women by portraying a very narrow and very specific standard of beauty (thin, tall, lean) I realized how many men have bought into that lie. For me, there is nothing sexier than this woman right here: thick thighs, big booty, cute little side roll, etc. Her shape and size won’t be the one featured on the cover of Cosmopolitan but it’s the one featured in my life and in my heart. There’s nothing sexier to me than a woman who is both curvy and confident; this gorgeous girl I married fills out every inch of her jeans and is still the most beautiful one in the room. Guys, rethink what society has told you that you should desire. A real woman is not a porn star or a bikini mannequin or a movie character. She’s real. She has beautiful stretch marks on her hips and cute little dimples on her booty. Girls, don’t ever fool yourself by thinking you have to fit a certain mold to be loved and appreciated. There is a guy out there who is going to celebrate you for exactly who you are, someone who will love you like I love my Sarah. || photo cred: @kaileehjudd

ROBBIE TRIPP™ (@tripp)’in paylaştığı bir gönderi ()

kaynak: https://www.instagram.com/tripp/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.