Hayatı Boyunca Tek Sevgilisi Olan ve Onunla da 3 Yıl Önce Evlenen Arkadaş, Yine İddialı Konuştu: ”Ben bekar olacaktım var ya…” – biliyomuydun.com

Hayatı Boyunca Tek Sevgilisi Olan ve Onunla da 3 Yıl Önce Evlenen Arkadaş, Yine İddialı Konuştu: ”Ben bekar olacaktım var ya…”

Yaşam 12 Ağustos, 14:46'de eklendi

32 yaşındaki, evli ve 1 çocuk babası olan Tamer Oltan, bir tatil öncesi daha bekar arkadaşlarına yönelik iddialı açıklamalara imza attı.

“Ben şimdi bekar olacaktım var ya… diyerek söze başlayan Oltan, adeta evli olmasa tozu dumana katacakmışçasına coşkuluydu…

Hedefte tatile giden arkadaşlar vardı

Özel bir şirkette sistem mühendisliği yapmakta olan Tamer Oltan, iş yerindeki arkadaşlarına ve yakın çevresine sık sık tekrarladığı bekarlık fantezileriyle tanınan bir isim.

Hayatı boyunca sadece 1 (yazıyla bir) sevgilisi olan, onu da daha en baştan evlilik niyeti olduğunu belirterek elinde tutan ve 9 yıllık ilişkisini 3 yıl önce gerçekten de evlilikle taçlandıran Tamer Oltan, özellikle bayramda tek başına tatile çıkan bekar arkadaşlarına bir kez daha iddialı sözlerle seslendi.

“Artık bizden geçti”

”Ya tabii benden geçti artık. Evlendik çocuk falan yaptık ama şimdi isim vermeyeyim, bazı bekar arkadaşlarım var… Kaş’a, Olimpos’a gidip sap sap takılıyorlar. Ahahaha. Abi mal mısınız ya? Çok basit yani. Gireceksin ortama, tip de önemli değil ha.

Biraz sohbet-muhabbet edeceksin, bi de zaten içki falan derken dans mans oradan yürüyeceksin… Valla üzülüyorum ha. Bekarlığın kıymetini bilin abicim. Valla ben bekar olsam odaya her gün başaksıyla dönerim, bak bu kadar da net konuşuyorum…”

Eşinden sert müdahale

Evinin balkonunda yaptığı açıklamalar sırasında hayat arkadaşı Güler Oltan (28)’ın ”Yaa Tamer, ne anlatıyon sen deminden beri?” şeklindeki çıkışı nedeniyle kouşmasına ara vermek zorunda kalan başarılı mühendis, konuşmasını kısık sesle ve ”Fındık kırmak”, ”ohoo neler yapmak”, ”kadın olsaydım ben kesin o..u olurdum ahahah” benzeri ifadelerle sürdürürken eşi Güler Oltan’ın mudahalesiyle basın toplantısına son verdi.

”Aman gene bekar olsam diye başladı di mi size de? Bazen diyorum ‘boşa şu adamı da ne yapacakmış bi görelim. Nasıl rezil edecek kendisini bi seyret’ ama işte kıyamıyorum…” diyen Güler Oltan, daha sonra kocasıyla yalnız kalmak istediğini belirterek basın mensuplarına kapıyı gösterdi.

İddialar yalanlandı

Oltan Ailesi cephesinde bu gelişmeler yaşanırken, genç mühendise yakın kaynaklardan gelen bilgiler ise Tamer Oltan’ı yalanlar nitelikte.

Adının açıklanmasını istemeyen üst düzey bir arkadaşı, Oltan’ın hayatı boyunca yanında sevgilisi (ve sonradan eşi) olmadan yalnız başına bir kez tatile gittiğini, onda da girebildiği sınırlı sayıdaki barın kuytu bir köşesinde elinde içkiyle takılıp mal mal telefona baktığını ve pansiyona sarhoş bi şekilde geri dönerek geceyi tamamladığını kaydederken, birkaç yabancı turistle “Hello lady” şeklindeki yakınlaşma çabalarının ise kimsenin hatırlamak dahi istemeyeceği kadar acıklı bir hikaye olduğunu ifade etti.

zaytung.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.