Siz hiç Kamil Koç servisi diye yanlışlıkla BMW’ye bindiniz mi? – biliyomuydun.com

Siz hiç Kamil Koç servisi diye yanlışlıkla BMW’ye bindiniz mi?

Yaşam 22 Ağustos, 09:06'de eklendi

Bursada Uludağ Üniversitesi’nde öğrenciyim. Yaşım 20 falan, yani akıl sağlığım iyi:)

Mühendislik okuyorum ama bir insan nasıl bu kadar salak olur diye, bu hikayeden sonra diyebilirsiniz! Deyin çok da fifi:)

İzmir’e tatile gitmişim. (Tatil dediysem teyzemlere:) Neyse güzel bir tatil geçirmişim, eniştem harçlığımı da vermiş keyfime diyecek yok, biletimi de almış binmişim Kamil Koça. Teyzem anne yarısı ya zeytinyağı, salça falan koymuş bir sürü yük ıykkk bir de atkı örmüş. (Fıstık yeşili; Allahım nasıl çirkin böyle bir ara modaydı ,boynuna doladığında uzanıyor da uzanıyor atkı, o kadar uzun ki ne kadar dolasanda kısalmıyor.)

Neyse kar kış ben bindim Kamil Koç otobüsüne, ineceğim yerde böyle köprüaltı bir yer. Kamil Koç servis koymuş Görükleye gidecekler için. Servis ordan alacak. Hava da kararmış olacak. Bizi dediysem üç buçukta atıyorum ulan sadece ben olursam servis gelmezse eniştemin verdiği harçlık da taksi parasına giderse,takside gelmezse ya zükerlerse:))) kafamda deli sorular.

Bu kadar ayrıntılı anlatıyorum ki demeyin bu kız nasıl bu kadar salak olabilir diye. Bazen stres olunca devreler yanıyor bende. Bizi indirdiler hava da nasıl kararmış, Allahım bir büyük valiz olsa tekerlekli ama yok!!!

En az 3, 5 ayrı küçük küçük amele türü poşet valiz karışımlı şeylere doldurmuşuz hepsini. İndim otobüsten attım atkıyı boynuma sar sar bitmiyor nasıl uzunsa *mk yerlerde sürünüyor. Oh be! Benimle bir kız da indi nasıl mutluyum neyse otobüs gitti, ben de kızı belledim peşinden gidiyorum. Sonuçta kız da servise binecek attım hafızaya başka birşey mümkün değil:)

Çok şükela bir araba geldi kız da ona doğru gidiyor BMW ‘li bir şey 🙂 Bende gayet kızın arkasından son sürat devam ediyorum sonuçta servise binecek:) Arabaya yaklaştık, kıza da diyorum ki sen öne geç istersen! Boru mu jest yapmışım ( ser de jestlik var:) ). Bende arkaya çantalarımı bir güzel çamuru çamurlu atıyorum, babamın arabası ya sanki.

Kız tuhaf tuhaf bana bakıyor keza şöför de. Öyle durduk mal mal bakışıyoruz:) Ne var yani servis değil misin ne bakıyon diye içimden geçiriyorum:) Neyse kız öne bindi ben arkaya. Her yeri de bir güzel çamur yaptım. (Oh olmasın! çok üzgünüm:)

Kız arkaya doğru baktı, şöför de baktı sonra birbilerine baktılar. Paso bakışıyoruz zaten:) Kız adama ”Baba sen mi taniyorsun? ” dedi, adam da ‘ Kızım bende senin okuldan arkadaşın bize sürpriz yaptın sandım ” dedi. O saniyelik bakışmalar, sorgular derken gerçek Kamil Koç servisi geldiği gibi gitmez mi:(((( Benim devreler yerine geldi tabi ama servis gitti lan :((((

Ben arsız arsız adama Pardon, Siz Kamil Koç’un şöförü değil misiniz? diye sordum. Allahım özrüm kabahatimden büyük, adamın cevabı daha bomba!!! Yooo ben kızımı almaya gedim.Ben Uludağ Üniversitesi’nde dekanım!

Arkadaşlar yerin dibinin dibi gibi bişey varsa ben o ziktiğimin yerine girdim. E iniyim ben o zaman kusura bakmayın kem küm ne diyeceğini bilmeyen bakışmalar…. Kızı da bana salak salak bakıyo ağzını gözünü dağıtıcam! Zaten rezil olmuşum ne var yani bir salak ben miyim dünya da! Herkese olur, bana sık sık :)))

Babası da nasıl acıyor bana ”Yok kızım inme! Nereye gidiyorsun? Biz bırakalım seni.” Ben görükle de kalıyorum da amcacığım” Allahımmmm nasıl kibarım… ”Tamam işte ne güzel, biz de oraya gidiyoruz bırakırız seni”.

Ve sonunda gidiyoruz! Yağmur da nasıl yağıyor göz gözü görmüyor, o ziktiğimin atkısı da kapının arasına girmiş ,camdan görüyorum araba hareket ettikçe o da bütün yolu süpürüyor,kapıyı açıp atkıyı da alamıyorum bu kız salak kesin intihar edecek sanacaklar diye. ( O kadar mallıktan sonra düşünmeleri doğal! )

Yol bitmiyor, ben yerin dibi hala! Sohbet etmeye çalışıyorum birşeyler soruyorlar. Ulan mühendislik okuyorum demeye utanıyorum,umarım bölümümü sormazlar diye içimden geçiriyorum. Konuştukça saçmalıyorum yol hala bitmiyor gözümün önünde hep aynı sahne….

Velhasıl yol bitti, beni yurdun kapısına kadar bıraktılar. O günden sonra fıstık yeşili atkıya alerjim var !!!

Okulu uzatmadan mezun oldum ama hala aynı şapşikim:)) Buraya size şükela hikayelerimi anlatmaya geldim. Bence HOŞGELDİM!

kaynak: https://storia.me/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.