Her kadının yalnız başına izlemesi gereken 10 harika film – biliyomuydun.com

Her kadının yalnız başına izlemesi gereken 10 harika film

Kadın 27 Ağustos, 12:21'de eklendi

Her kadının yalnız başına izlemesi gereken 10 harika film

What Women Want

Chicago’lu narsist playboy Nick Marshall bir kazanın ardından kadınların gerçekten ne düşündüğünü duyma yeteneği kazanır.

Bu yeteneğini hem aşkta hem de iş kaçamaklarında kullanabileceğini farkeder. Kadınların psikolojisinde daha derine indikçe kadınları daha iyi anlamaya başlar ve hatta onların üzüntülerine ortak olur.

Monster-in-Law

Zeki ve çekici Charlie yıllar boyu “Bay Doğru”yu aradıktan sonra en sonunda ona ilk görüşte aşık olan şefkatli ve başarılı genç adam Kevin ile tanışır.

İlişkileri mükemmeldir. Hatta Kevin evlenme bile teklif eder. Ancak Charlie çok geçmeden, kendini onları ayırmaya adayan Kevin’in annesi Viola ile tanışacaktır.

 

Ghost

Sam ve Molly bir gece dışarıdan eve dönerken karanlık bir sokakta bir soyguncu tarafından saldırıcıya uğrarlar. Sam öldürülür ancak ruhu sevdiğini tehlikeden korumak için dünyada kalır.

Katilini takip ettikten sonra ölümünün bir kaza olmadığını anlayan Sam, Molly ile güçlerinin farkına varmamış olan bir medyum aracılığyla iletişim kurmaya çalışır.

 

Cruel Intentions

Kathryn ve Sebastian Manhattan’da yaşayan ve istediği her şeyi elde eden iki zengin ve genç üvey kardeştir.

Hayatın sıradan entrikalarından sıkılan modern «Don Juan» ve canı sıkılan güzel kardeşi, okulun yeni başkanının saf kızına karşı yeni eğlenceli fakat zalim bir komplo kurarlar.

 

Bimbolan

Cécile Bussy gerçek bir inektir. Yaşıtları erkekleri kendilerine çekip baş döndürürürken, o antropoloji çalışmakta ve tez yazmaktadır.

Rastladığı sevimli fakat çok da zeki olmayan Alex, ona tez konusu olarak çekici kadınları ele almasını söyler. Bu nedenle görünüşünü değiştriri fakat bu değişimin onun kişiliğini de etkileyeceğini öngöremez.

 

The Other Boleyn Girl

İki güzel kız kardeş Anne ve Mary Boleyn, hırstan gözü kör olmuş babalarının baskısı ile Kral 4. Henry’nin aşkı için birbirleriyle yarışmaktadır. Boleyn konağına ziyarete gelen Henry bir av esnasında yaralanır ve Mary ona hemşirelik yapar.

Kısa zaman içinde Henry, Mary’ye vurulmuştur. Anne ise bunu kendine yediremez. Bir süre sonra iki kardeş de yatağını Henry ile paylaşmaya başlayacaktır ancak yalnızca biri bu oyunda galip gelecektir.

 

Dear John

Savannah ve John birbirine deli gibi aşıktır. John kısa zaman içinde orduya katılır ve birbirlerine olan duygularını ifade etmenin tek yolu mektuplardır. Bu mektuplar savaşta neşe ve umudun en önemli kaynağıdır.

Geri gelip Savannah ile evlenmeye söz vermesine rağmen John orduda beklenilenden daha fazla kalır. Savannah ise artık eskiden olduğu kadar çok mektup yazmamaktadır. Bu genç aşıklara ne olacağını öğrenmek için filmi izleyin.

 

Meet Joe Black

Film, Joe Black isimli gizemli genç delikanlıda vücut bulmuş “ölüm” ün gelişiyle hayatının gidişatı aniden bozulan medya patronu William Parrish hakkında.

Normalde almaya alışkın olduğu hayatı yaşamayı deneyimleyen Ölüm, Parrish’den kendisine hayat hakkında rehberlik etmesini ister. Fakat kısa zaman sonra Ölüm, insan duyguları tarafından büyülenir ve Parrish’in kızına aşık olur.

 

The Girl

Film, Hitchcock’un Amerikan model ve oyuncu Tippi Hedren ile ilgili sözde takıntısını ele alıyor. Hitchcock kendini tamamen Hedren’in görünüşüne ve yeteneğine kaptırırken.

Hedren, Hitchcock’un ilgisinden gittikçe rahatsız oluyor ve bu durumdan kaçması gerektiğine inanıyor. Yine de Hollywood kariyerine son veren Hitchcock ile yaptığı özel kontrat nedeniyle başka hiçbir yerde çalışamıyor.

 

How to Lose a Guy in 10 Days

Andie Anderson «Composure» isimli bir kadın dergisi için çalışan genç bir gazetecidir ve “Bir erkek 10 günde nasıl kaybedilir” isimli bir makale yazmakla görevlendirilmiştir.

Makale kadınların 10 gün içinde sevdikleri erkeği nasıl kendinden uzaklaştırdıklarını anlatıyor. Gerçekten eğlenceli, komik ve çekici bir film.

kaynak: http://sosyalmedya.co/her-kadinin-yalniz-basina-izlemesi-gereken-10-harika-film

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.