En Çok Hangi Burçtan Zengin Çıktığı Açıklandı! Hangi Burçlar Zenginliğe Daha Yatkın? – biliyomuydun.com

En Çok Hangi Burçtan Zengin Çıktığı Açıklandı! Hangi Burçlar Zenginliğe Daha Yatkın?

Yaşam 4 Eylül, 18:13'de eklendi

Forbes’ta yayınlanan verilere göre en çok zenginin hangi burçtan çıktığı açıklandı.

Forbes’un kayıtlarındaki 793 milyarderin doğum tarihlerini baz alarak ortaya çıkardığı listede en dikkat çekici nokta ise en zengin kişilerin %70 ‘inin, 23 ağustos ile 22 eylül arasında doğmuş olmaları.

Yani toprak grubu burçları toplam sayı olarak en zengin insanları oluşturuyorlar. İşte Forbes’ın listesine göre en zengin burçlar;

12. En az zengin çıkaran burç; Yay Burcu

Forbes’un istatistiklerine göre en az zengin çıkaran burç yay. Bunun sebebi şansına fazla güvenen yay burçlarının aynı zamanda paraya pek tamah etmemeleri ve eli açık olmaları olarak gösteriliyor.

11. Yengeçler en az zengin çıkaran ikinci burç

Duygusal yapıları düşünüldüğünde yengeç burçlarının az zengin çıkartması pekte şaşırtıcı gözükmüyor. Duygularıyla hareket eden yengeç burçlarının zengin olmak için biraz daha profesyonel düşünmeleri ve diğer insanlarla ortaklığa önem vermesi gerekiyor.

10. İkizler burcu lafta var ama işte yok gibi

Zekiliği ve konuşma yeteneği ile ön plana çıkan ikizler burcunun listede daha üst sıralarda olması beklenirken aşağılarda kalması biraz şaşırtıcı. Kararsızlıklarından kurtularak bir yola kendilerini tek bir konuya odaklasalar, ellerinde iletişim yeteneğiyle gayet başarılı olmaları içten bile değil. Ancak şimdilik tablo böyle…

9. Terazilerden de pek zengin çıkmıyor

Kim bilir belki yeterince hırslı ve yırtıcı olamadıklarından belkide önündekilerin üstüne basarak geçmeyi kendilerine yediremediklerinden, terazi burçlarından pek zengin çıkmıyor. Zengin olma gibi bir düşleri varsa, bu vahşi kapitalizm dünyasında adaletli taraflarını bir yana koymaları gerekiyor.

8. Aslan burçları şaşırtıcı biçimde sekizinci

Yönetmeyi seven yapıları göz önüne alındığında üst sıralarda olmaları beklenen aslan burçları pekde zengin olamıyor. Aslında gösteriş seven halleri paradan çok şana, şöhrete düşkün olmalarına ve har vurup harman savurmalarına sebep oluyor ve bu yüzden pek bir birikim elde edemiyor olabilirler.

7. Boğa burçlarıda zengin olma konusunda pek yetenekli değil

Eğlenceli hayatı seven boğa burçlarıda zenginlik konusunda o kadar yetenekli değil. Para konularında riske girmeyi pek sevmeyen boğa burçlarının biraz risk alarak atılım yapmaları halinde hırslı yapılarıda göz önüne alındığında başarı elde etme ihtimalleri oldukça yüksek

6. Oğlaklar birçok listede oldukları gibi yine ortadalar

Çalışkan ve ellerine geçen sorumlulukları layıkiyle yerine getirmeye gayret eden oğlaklar orta dereceli olarak kendi içlerinden zengin çıkarıyorlar. Ancak listenin üst sıralarında olmaları için biraz daha fazla risk almaları ve kendilerine güvenmeleri gerekiyor.

5. Balık burçları duygusal ama zengin olmayı biliyor

Balık burçlarının ilk beşte yer alması ilk bakışta şaşırtsa da, etraflıca düşünüldüğünde o kadar da sürpriz bir sonuç değil. Aldıkları sorumlulukları, kimseyi yüz üstü bırakmamak için daima yerine getiren balık burçları demek ki, kaçınılmaz olarak yaptıkları işlerde de başarılı oluyorlar.

4. Koç burçları hem inatçı, hem azimli, hem zengin

Kafalarına koyduklarını yapan koç burçlarının inatçi tavırları iş dünyasında işe yaramış gibi gözüküyor. İçlerinde hatrı sayılır derecede girişimci çıkaran koç burçları yenilgilerde pes etmiyor ve gereken motivasyonu kendi içlerinde daima bulmayı başarıyorlar.

3. Zekaları ve yönlendirmeyi seven yapılarıyla Kova burçları ilk üçte

Planlı ve önceden düşünülmüş adımlarıyla zenginliğe giden basamakları adım adım çıkan kovalar kendilerine doğal olarak ilk üçte yer buluyor. Öncelikli olarak kendilerini düşünen yapıları, onları daima kendilerini geliştirmeye ve kendilerine yatırım yapmaya sevk ediyor ve teknoloji gibi yenilikçi alanlarda kovalar bir çok zengin çıkarıyor.

2. Uçların burcu Akrep birçok şeyde olduğu gibi yine zirveye oynuyor

Tutkunun ve büyük arzuların burcu akrep burçları, hayatlarının her alanında olduğu gibi para konusunda da tuttuğunu koparıyor. Çalışkan yapıları, zekaları ve karizmalarıyla birleşince iş hayatında oldukça başarılı oluyorlar.

Harekete geçmek için kimseye ihtiyaç duymayan ve kendi başlarına hareket eden yapıları sayesinde akrep burçları çoğunlukla kendi şirketlerini kurarak başarıya ulaşıyorlar.

1. En çok zengin çıkaran ve zengin olma ihtimali en yüksek burç; Başak!

Detaylara verdiği önem ve çalışkan yapılarıyla işlerine daima titizlikle yaklaştığı bilinen başak burçları kendilerinden beklendiği gibi zirveye yerleşmiş durumda.

Attığı adımları enine boyuna düşünen ve akılcı riskler almaktan çekinmeyen başak burçları iş hayatında ve parasal konularda başarılı olmak için gerekli tüm özellikleri bünyesinde toplamış gibi gözüküyor.

Yani uzun lafın kısası, eğer başak burcuysanız ve pes etmeyin. Başarılı olmak için gereken tüm meziyetler zaten sizde mevcut. Tek yapmanız gereken çalışmak!

kaynak: https://www.forbes.com/2006/03/28/billionaires-horoscope-astrology-cz_lk_0328billyhoroscopes.html

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.