Bilim dünyası açıkladı: Yatakta bu pozisyonu yapmayan erkek aldatılıyor! – biliyomuydun.com

Bilim dünyası açıkladı: Yatakta bu pozisyonu yapmayan erkek aldatılıyor!

Yaşam 13 Eylül, 11:15'de eklendi

İngiltere’de yapılan bir anket, yatakta partnerine or*l s*ks yapmayan erkeklerin daha çok aldatıldığını ortaya çıkardı.

Daha önce Oakland Üniversitesi’nde de bu yönde bir araştırma sonucu olduğunu belirten yetkililer, “Kadınların %72’si or*l s*ksin çok önemli olduğunu söyledi” dedi.

Çöpçatan sitesi VictoriaMilan’ın yaptığı bir anket çalışması, kadınların eşlerini neden aldattığına dair çarpıcı bir gerçeği ortaya çıkardı.

9.107 kişinin dahil olduğu araştırmaya göre kadınlar, yatakta kendilerine or*l s*ks yapmayan erkekleri aldatma eğiliminde.

Ankete katılan kadınların %72’si or*l s*ksin ilişkiyi bitirip bitirmeme konusunda kilit bir öneme sahip olduğunu dile getirdi.

Öte yandan kadınların sık sık or*l s*ks yapılmasını da desteklediği vurgulandı.

İngiliz basını ise erkeklerin partnerlerine or*l s*ks yapmaları konusunda daha önce yapılmış araştırmalara yer verdi. Geçtiğimiz dönemde ABD’nin Oakland Üniversitesi’nde yapılan bir araştırma erkeklerin or*l s*ks yapmasının kadınları daha mutlu ettiğini ortaya çıkarmıştı.

Aynı araştırmada erkeklerin, partnerlerini çekici buldukları zaman ya da aldatılma riskinin bulunduğunda or*l s*ks yaptığı belirlenmişti.

İngiliz Daily Star Online haber sitesine konuşan s*ks uzmanı Alix Fox ise,

“Erkek ve kadınların yatakta tatmin olmasını etkileyen farklı faktörler var. Erkeklerin boşalmasıyla kadınların boşalması aynı şey değil” ifadesini kullandı.

kaynak: sozcu.com.tr

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.