Uzaylıya Benzemek İçin 100’ün Üzerinde Operasyon Geçirdi – biliyomuydun.com

Uzaylıya Benzemek İçin 100’ün Üzerinde Operasyon Geçirdi

Dünya 13 Eylül, 12:44'de eklendi

Uzaylıya Benzemek İçin 100’ün Üzerinde Operasyon Geçirdi

Cinsiyetsiz bir uzaylıya benzeyebilmek için 100’ün üzerinde operasyon geçiren Amerikalı genç görenleri şaşkına çevirdi. 22 yaşındaki genç Amerikalı 110 plastik ameliyat için 55 bin dolar harcadı.

Bir insanın neden kendisini farklı birisine benzetmek istediği psikologlar tarafından hala araştırılıyor. Bu kişiler toplumdan kopmak mı istiyorlar, yoksa farklılaşmak mı? Ancak psikologların ortak tanısı bu insanların bazı psikiyatrik hastalıklardan muzdarip oldukları yönünde.

Amerika’da 22 yaşındaki bir genç uzaylıya benzeyebilmek için tam 110 operasyon geçirdi. Gözlerini kaplayan siyah lensler takan genç adam, cinsel organını, meme başlarını ve göbek deliğini ortadan kaldırtmak için 160 bin dolar daha harcamayı düşünüyor. Böylece nihai hedefi olan aseksüel bir uzaylı olma hedefine tam anlamıyla ulaşabileceğini düşünüyor.

Vinny isimli genç Amerikalı yaptığı açıklamada, “Cinsiyetsiz bir varlık olmak istiyorum. İçeride nasıl hissediyorsam dışıma bunun yansımasını istiyorum. Yapmak istediğim genel görüntü bir uzaylı. Melez olmak istiyorum yani erkek ya da kadın olmak istemiyorum” diye konuştu.

Genç Amerikalı estetik operasyonlardan geçmeye başladığını çünkü görüntüsünden dolayı çocukluğu ve ergenliği süresince kendisini çok yalıtılmış hissettiğini söylüyor.

Vinny, “17 yaşımdan beri cinsiyetsiz olmak istiyorum. Mümkün olup olmadığını görebilmek için doktora gittim. İnsanların kadına dönmeye çalıştığımı düşünmelerini istemiyorum. Cinsel bir organım olmadan yaşayabilirim. Neden bir penise ya da vajinaya sahip olmalıyım” ifadelerinde bulundu.

Vinny cinsel organını niçin tamamen çıkarmaması ve orada hiçbir şey kalmayacak biçimde yaşamasının mümkün olmadığını anlamadığını ifade ediyor. Şu ana kadar iki riyoplasti, dudak ve yüz dolgusu, yanak ve baş kemikleri operasyonu da dahil olmak üzere ekstra karasal görünümün sağlanmasına yönelik 50 bin doların üstünde bakım ve estetik operasyon geçirdi.

Biraz Marslılara benzediğini kaydeden Vinny, “Gerçekten büyük bir başa sahibim, kaşlarım yok ve bununla kendimi iyi hissediyorum” diyor.

Vinny, 35 tüm vücut ve yüz lazer tedavisi, 12 yanak dolgu malzemesi, 2 kaş filtresi, 15 dudak dolgu malzemesi, rastgele kırışıklıklar için 10 dolgu malzemesi, 5 botoks seansı, 5 burun operasyonu, 1 göz altı botoks, 5 yüz kabuğu, 20 cryo yüz donması operasyonu geçirdi.

Kaynak: http://beyinsizler.net/uzayliya-benzemek-icin-100un-uzerinde-operasyon-gecirdi/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.