Arkasında Ürpertici Hikayeler Bırakmış Çok Acayip 8 Fotoğraf! – biliyomuydun.com

Arkasında Ürpertici Hikayeler Bırakmış Çok Acayip 8 Fotoğraf!

Dünya 14 Eylül, 14:18'de eklendi

Arkasında Ürpertici Hikayeler Bırakmış Çok Acayip 8 Fotoğraf!

Fotoğraflarda herhangi bir rahatsız edecek bir durum olmasa da, hikayeler ve kişilerin sonları çok acı verici sonlar barındırıyor. 

15 Ağustos 1998’de İrlanda’da çekilen bu fotoğraftaki mutlu baba ve kızı, arkalarındaki kırmızı arabanın patlaması sonucu 29 kişiyle birlikte öldü. Aynı patlamada 220 kişi de yaralandı.

#*** 2

Mutlu bir mezuniyet karesi gibi görünen bu fotoğraf ise sağ üst köşede ellerinde silah tutan bir kaç ergenin topluluğa ateş açmasından hemen önce çekildi.

#*** 3

14 yaşındaki Regina Kay Walters’a ait olan bu fotoğraf, seri katil Robert Ben Rhoades tarafından çekildi. Kızı önce ıssız bir yere götürüp, ardından da işkence edip, saçlarını kesip bu siyah elbiseyi giydiren psikopat katil son olarak da bu fotoğrafı çekti.

#*** 4

Kurbanını öldürmeden hemen önce fotoğrafını çekip sonra onu küvette öldüren katil fotoğraf makinasının içinde bu kareyi bıraktı.

#*** 5

8 Aralık 1980 akşamında Mark David Chapman, John’la kayıt stüdyosuna gitmek için apartmandan çıkarken karşılaştı. Lennon’ın Double fantasy albümü yanındaydı ve imzasını istedi. Ve saatler sonra John Lennon’u 5 el ateş ederek öldürdü.

#*** 6

1997 Nisan ayında Hale-Bopp kuyruklu yıldızının arkasında bulunan UFO’yla cennete gideceklerini inanan 39 genç toplu şekilde intihar etti, arkalarında da bu fotoğrafı bıraktı.

#*** 7

John Wayne Gacy isimli “Pogo the Clawn” takma adlı “Palyaço Katil” olarak bilinen bu şahıs, evine davet ettiği 27 kişiyi öldürdü. Çoğunluğu çocuk olan öldürdüğü kişileri evin altına ve civarına gömen Gacy, 32 çocuğa tecavüz edip öldürdüğünü itiraf etti. Gacy, 1980’de zehirli iğne ile idam edildi.

#*** 8

Önceden ölen insanlarla son bir hatıra fotoğrafı çekinmek adettendi. Çünkü ölmüş bir beden hiç kıpırdamadığı ve o zamanlarda fotoğrafçılık bu kadar gelişmediği için, gayet net çıkarlardı. Bu fotoğrafta da görüldüğü üzere ortadaki kız gayet net çıkmış çünkü artık hayati hiçbir fonksiyonu yok.

kaynak: http://www.vikilist.com/arkasinda-urpertici-hikayeler-birakmis-cok-acayip-8-fotograf-5233

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.