Bu kaşların kazandığı paraya inanamayacaksınız! – biliyomuydun.com

Bu kaşların kazandığı paraya inanamayacaksınız!

Kadın 17 Eylül, 18:17'de eklendi

Evet, kaşlarını hiç aldırmadı hatta daha çok dikkat çekmesi için siyaha boyattı.

Herkes onunla çocukluğundan beri dalga geçti, zorbalığa uğradı ama o hiç aldırmadı. Aksine kaşlarının ona ayrı bir güzellik kattığını savunup, hiç bir eleştiriyi kabul etmedi. Peki o kaşlar şimdi ne mi oldu? ZENGİN! Hadi gelin, kalın kaşlı manken Sophia Hadjipanteli’yi inceleyelim!

Sophia Hadjipanteli Kıbrıs doğumlu bir manken. Kalın, bitişik kaşlarına olan eleştiriler sayesinde tanındı ve şimdilerde her yerden reklam, çekim, proje teklifleri alıyor.

Garip özellikler ile prim yapmak gerçekten bu aralar sanki moda oldu! Sophia da onlardan biri. Frida Kahlo’nun da doğal görünümüyle sevildiğini söyleyip kendisini de böyle sevdiği için mutlu olduğunu ifade etti.

Doğallık mı? Doğallık. Öz güven mi? Öz güven. Para mı? Para. Ama bana göre gerçekten biraz fazla… Keskin, sert eleştirileri, dalga geçilmeyi hak etmiyor ama hoş göründüğünü de söyleyemeyeceğim.

Ama şöyle bir şey var ki insan nasıl mutluysa o şekilde davranması en güzeli. Benim, sizin gibi pek beğenmeyenlere inat hem mutlu oldu hem mutluluğuyla baya bir para kazandı! Helal kız sofi! Gelin hadi bakalım!

#***

#***

#***

#***

#***

#***

#***

#***

kaynak: https://storia.me/tr/@missglory/trend-guzellik-3ocsep/bu-kaslarin-kazandigi-paraya-inanamayacaksiniz-1mmg23

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.