İkiz kızlarını ürkütücü şekilde giydirerek otel müşterilerine uykuyu haram eden troll baba – biliyomuydun.com

İkiz kızlarını ürkütücü şekilde giydirerek otel müşterilerine uykuyu haram eden troll baba

Dünya 1 Ekim, 11:48'de eklendi

Martin Hughes adlı İngiliz baba, Stanley Kubrick’in efsane The Shining filminin meşhur ikizlerinden esinlenip, ikiz kızlarına ürkütücü kıyafetler giydirerek yaptığı şaka Londra Oteli misafirlerine uykuyu haram ediyor.

Bir kız babası olmak neredeyse tüm erkeklerin hayalidir. Bir başka tatlı olur kız çocukları. Erkek çocuklarına nazaran daha çok sevilirler. Çünkü daha çok sevdirirler kendilerini. Hele ki ikiz kız çocuğu varsa bir babanın, onun mutluluğu tarifsiz olur.

Boredpanda’da paylaşılan içeriğe göre; İngiliz baba Martin Hughes de dünya tatlısı ikiz çocuklarına sahip. Fakat İngiliz baba, dünyalar tatlısı ikizleriyle oldukça ürkütücü bir şakaya imza atıyor. Martin Hughes, Stanley Kubrick’in unutulmaz filmi The Shining’in efsane karakterleri Grady İkizleri’nden esinlenerek yaptığı bu şakayla Londra Oteli misafirlerinin uykularını kaçırıyor.

İngiliz bir baba ikiz kızlarını ürkütücü şekilde giydirerek, hiç ummadıkları anda otel misafirlerinin karşısına çıkarıyor. Normalde çok ama çok tatlı olan bu ikizler, ürkütücü kıyafetleri sayesinde olabildiğince ürkütücü görünüyorlar ve bu sayede karşılarına çıktıkları misafirlere çığlıklar arttırıyorlar.

Poppy ve Isabella çok tatlı olsalar da ürkütücü kıyafetleriyle The Shining’in ünlü sahnesini canlandırarak otel misafirlerini korkutuyor.

Henüz 4 yaşında olan yaptıkları şeyi bir oyun gibi algılasalar da otel misafirlerine belki de hayatlarının en korkulu gecesini yaşatıyorlar.

Efsane film The Shining’i referans aldığını söyleyen baba Martin Hughes, çocuklarına bunu bir oyun olarak öğrettiğini dile getiriyor

Ürkütücü şaka kıyafetlerini çıkardıklarında tatlılıkta sınır tanımayan ikizlerin, nasıl oluyor da o denli ürkütücü olabildiklerini anlamak zor.

Baba Martin Hughes, ikizleriyle geçirdiği eğlenceli vakitleri de sık sık Twitter hesabından paylaşıyor.

Ama Poppy ve Isabella’nın oynadığı tek rol Grady İkizleri değil. İkizler her çocuk gibi başka karakterlere bürünmeyi de seviyor.

Bazen insanlar kızların hayalet ikiz olmasına farklı tepkiler de veriyormuş.

Bazen de insanlar şakadan etkilenerek Twitter’da Hughes’i etiketliyor ve The Shining’deki evi paylaşıyor.

Olur da siz de bir gün böylesi bir şakayla karşılaşırsanız korkularınızı kontrol altına almaya çalışın ve aşırı tepki göstermemeye gayret gösterin. Yani en azından buna çaba gösterin 🙂

kaynak: http://www.pilliblog.com/pilli/ikiz-kizlarini-urkutucu-sekilde-giydirerek-otel-musterilerine-uykuyu-haram-eden-troll-baba

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.