Kalorifer petek temizliği – biliyomuydun.com

Kalorifer petek temizliği

Teknoloji 16 Ekim, 13:24'de eklendi

 Kalorifer petek temizliği

Kalorifer petek temizliği makineli ve kimyasal temizlik maddeleri ile yapılıyor petekleri yerinden sökmeden temizleme işlemleri için profesyonel firmaları tercih ediniz.

İstanbul petek temizliği yani Kombi bax termo max yurt daşı menşeyli kimyasal ve makineler kullanarak tesisatın içindeki tozu kiri temizleyerek ısınma problemlerini gidermektedir.

İstanbul petek temizliği 8 senede bir marka olmuştur www.istanbulpetektemizligi.com internet sitesi üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Avrupa ve Anadolu Yakasında servis noktaları ve araçlarımız vardır.

İstanbul Petek Temizlik ve Kombi Bakım Firmaları

Kalorifer petek temizliği orijinal en iyi petek temizleme makinası olan servistir. Düşük basınç ölçekli ve kalitesiz kimyasal sıvılar ile peteğinizi riske atmanıza gerek yoktur.

Güçlü sıvı sirkülasyonu sayesinde suyun basınçlı olarak peteklere veya birkaç grup halinde verilmesi halinde kir öbekleri, kireç, pasın tamamen alınmasını ve makinemizde toplanmasını sağlıyoruz.

Kalorifer petek temizliği merkezi sistem bakımı, ısıtma petek temizleme firmasıdır. Peteklerin eskisi gibi ısınması, sıcak hale gelmesi, peteklerin sıcak hava üfürmesi gibi adımlar birkaç aşamadan ibarettir.

Her ısınmada üstten toz parçacıkları yayılıyor ise kuru buhar makinesiyle hemen kirliliği giderebiliriz. Petek içi tıkanıklığını açan, kireci, pası, çamuru alan makine solüsyon karışımlı cihazdır.

Hortumlar ile peteğin yanından, kombi tesisatına zarar vermeyecek şekilde cihazdan, banyodaki havlupan katmanından da bağlantılar oluşturularak devir daim yapılarak su çekilir ve geri iletilir.

Bu esnada petek temizleme kimyasalı solüsyonu aktarılacak tüm peteklere gönderilir ve kireç, pas olarak cihazımızdaki haznede toplanır.

Peteğin içindeki tortu, kireci kirletmeden, kırmadan temizlemenin gelişmiş bir yöntemi ile petek koruma ilacı ile aşınma, çürüme, korozyon gibi sorunları da ortadan kaldırmış olmaktayız.

İstanbul merkez şubemiz kağıthane petek temizliği merkezi ısıtmalı evde garantili petek açan servistir. Petek açma, tıkanıklık giderme işlemleri kırarak yapılmaz.

Ne kadar uzakta olursa olsun gerekirse petek kenarı kullanılır veya bazı vanalar kapatılarak istediğimiz petekleri temizleriz. En maksimum verimi almanızda yardımcı olmaktayız.

kaynak: http://istanbulpetektemizligi.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.