Avantajlı İnternet Kampanyaları – biliyomuydun.com

Avantajlı İnternet Kampanyaları

Teknoloji 21 Ekim, 11:59'de eklendi

Avantajlı İnternet Kampanyaları

İnternet, günümüz koşullarında herkesin temel ihtiyaçlarından bir tanesidir ki, iletişim noktasında herhangi bir zafiyet gerek kişisel hayatımızda, gerekse iş yaşantımızda büyük bir sorundur.

Türksat, Türkiye’nin en büyük internet servis sağlayıcılarından bir tanesi olarak, teledünya, uydunet ve kablo tv hizmetlerini, büyükşehirlerde başta olmak üzere tüm ülke sathına gün be gün yaymakta ve kapsamlı hizmetlerle müşteriler buluşturulmaktadır.

Türksat tarafından sunulan kablonet; diğer ismiyle uydunet, ulusal internet ağının önemli bir bileşenidir ve Türk Telekom ağından farklı bir çıkış hattına sahiptir.

Böylece uydunet kullanıcıları ADSL kullanıcılarının yaşadığı yoğunluk şikayetlerini yaşamazlar. Kendi omurgasına sahip tek müştakil operatör olan uydunet başvuru işlemleri ise türksat başvuru linkinden yapılabilmektedir.

Kablonet başvuru koşulları; Telekom başvurusundan farklı niteliklere sahiptir. Seçeneğiniz internet paketleri için telefon hattı gerekmez ve dilerseniz sınırsız internet, kotalı internet veya megabayt bazlı kullandığın kadar öde seçeneklerinden bir tanesini kullanabilirsiniz.

Türksat tarafından sunulan internet kampanyaları teledünya, sabit telefon ve sınırsız internet paketleri olabilmekte ve kullanıcılarına ciddi avantajlar sunabilmektedir.

Türksat hizmetleri, en yakın rakiplerinden dahi çok daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Televizyon, telefon ve interneti bir arada veren ve kapsam itibariyle Türksat’a yaklaşabilen servis sağlayıcı bulunmamakta olup, fiber sağlayıcıların benzer hizmetleri var olsa da, kurulum maliyetleri ve bazı yapılara kurulum imkansızlığı nedeniyle bu hizmetlerin satın alınabilmesi mümkün olmayabilmektedir.

Türksat kablo ağının bulunduğu her yerde Teledünya, uydunet ve sabit telefon hizmetleri kampanyalı biçimde satın alınabilmektedir.

Türksat Kampanyaları

Türksat, müşterilerine pek çok avantajlı hizmeti uygun fiyatlarla sunar. Dönemsel olarak değişiklik göstermekle birlikte teledünya ve internet çoğunlukla birlikte paket halinde sunulmakta ve sınırsız internet ile birlikte çok kanallı HD dijital yayın hizmetleri kampanya kapsamında sunulmaktadır.

Ayrıca modemlerin üzerinde bulunan telefon portları sayesinde Türksat aboneleri sabit telefon hizmetine de kolayca ulaşabilmektedir.

Türksat hali hazırda güçlü bir altyapı ve servis ağı ile birlikte mükemmel denilebilecek seviyede müşteri desteğine sahiptir.

Sistem kullanıcılarının ciddi bir kesimi sistemden şikayetçi değildir ve en az ADSL altyapısı kadar kuvvetli bir hizmeti kullanmaktadırlar.

kaynak: http://www.kablonetbasvuru.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.