Erkeklerin Asla Birlikte Olmak İstemeyeceği 8 Kadın Tipi – biliyomuydun.com

Erkeklerin Asla Birlikte Olmak İstemeyeceği 8 Kadın Tipi

Kadın 3 Kasım, 09:08'de eklendi

Hiç neden yalnız ve bekar olduğunuzu düşündünüz mü?

Yalnız öleceğiniz ve kedilerinizin sizi yiyeceği hayalini düşünüp korktunuz mu? Fakat sorun sadece sizin kişiliğinizden kaynaklanıyor olabilir.

Eğer kendinizi gerçekten tanıyorsanız yanlışlarınızı düzeltmeniz ve ilişkilerinizi yoluna koymanız için bir fırsatınız olabilir. Erkeklerin bir kadında uzak durmayı tercih edeceği 8 özellik, size yardımcı olabilir.

1. Sürekli huzursuzluk yaratırlar.

Sadece ilişki içinde bulundukları erkekler değil, etraflarındaki herkes çok geçmeden bu kadınların bu özelliklerine şahit olurlar. Bir sohbet sırasında, arkadaşlarla çıkılan bir gecede dahi dikkat çekerler.

Sürekli rahatsız olacakları bir durum ortaya çıkar. Mutsuzlarsa eğer, bunu herkesin fark etmesini sağlarlar. Bu tip kadınlar birlikte oldukları erkeklerde negatif yönde etki bırakır.

2. Bütün dünya ona karşıymış gibi davranır.

Bu kadının etrafındaki çoğu insanla bir derdi vardır. Bazı zamanlarda çok sevecen ve sıcak kanlı davranması, karşısındaki kişinin onu ancak uzun vadede tanıyabilmesine sebep olur.

Bir gün size göz kırparken, diğer bir gün elinde kocaman bir bıçakla saldırıya hazır bulabilirsiniz. Her başına gelen olaydan kendine drama yaratacak bir yol bulur. Bunun farkına varan bir erkek kendini huzurlu ve güvende hissetmeyecektir.

3. Prenses gibi davranılmak isterler.

Kendisini prenses sanıp etrafından da o ilgiyi isteyen bu kadınlar, istedikleri olmadığında sevgilisine hayatı zehir edebilir.

Fakat bu kadınların en büyük sorunu, onlara istedikleri ilgiyi gösterdiğinizde dahi daha fazlasını bekleyecek olmasıdır. Onu mutlu etmek için yapılacak hiçbir şey onun iştahını kapatmaya yetmeyecektir.

Kendisini bir lütuf olarak görür ve erkeğin de bunu kabul etmesini ister. Fakat erkek veya kadın fark etmeksizin kimse böyle bir şeyi kabul etmek istemez.

4. İlişkilerinde her detayı arkadaşlarına anlatırlar.

Hiçbir erkek ilişki içinde olduğu kadının arkadaşlarının diline düşmek istemez. Fakat bazı kadınlar vardır ki, meydana gelen iyi veya kötü her detayı arkadaşlarıyla paylaşmak isterler.

Bu masumca görünse de aslında çok rahatsız edici bir sorundur. Çünkü her ilişkide gizli kalması gereken sorunlar ortaya çıkabilir.

Bazen çok büyük gibi görünen bir sorun halledildiğinde bunu, ilişkiyi yaşayanlar hariç herkes bir yanılgı olarak algılayabilir.

Bu sefer de ilişkinize saygıları kalmayacaktır. Bu yüzden erkekler bu tip kadınları fark ettiklerinde uzak durmayı tercih ederler.

5. Hesabı sürekli erkeğin ödemesini beklerler.

Bu kadınların tıpkı ‘kendini prenses zannedenler’ gibi, devamlı karşısındaki erkekten beklentileri vardır.

Dışarı yemeğe veya bir kahve içmeye çıktıklarında dahi hesabı karşısındakinin ödemesi gerektiğini düşünürler.

Fakat bu sadece ilk aşamalarda kolay gibi görünebilir. İlişki ilerlediğinde karşısındaki erkekten dünyaları önüne sermesini istediğinde şaşırmayın.

6. İlişki içinde olduğu insanı asla rahat bırakmazlar.

Bu sorun birçok erkeğin yakındığı bir sorun. Erkekler böyle kadınları anlar anlamaz hiç arkalarına bakmadan uzaklaşıyorlar.

İlişki içinde bulunduğu erkeğe olan güvensizliği, bu kadınların sürekli ellerinin telefonda veya erkeğin yakasında olmasına sebep oluyor.

Devamlı sevgilisinin/eşinin nerede olduğunu sorgular, haber vermeden kimseyle görüşmesini istemez. Hatta gittiği her yere peşinden gitmeyi teklif eder. Bu davranış ilişkileri en çok bitiren problemlerden biridir.

7. Ayrıntılara çok dikkat ederler ve kafalarında her ayrıntıyı sürekli döndürürler.

Bu kadınlarla sosyal bir aktivite yapmanız durumunda, sizi boğmaya başlayan düşünceleriyle karşılaşırsınız.

Fark ettikleri her detayı anlatır ve mutlaka kendi hayatıyla ilgili bir duruma bağlar. Kafasında çevirdiği senaryoları partneriyle paylaşmaya çalışır.

Fakat bu karşısındaki insanı bir süre sonra sıkacaktır. İlişki bu sebeple yıpranmaya başlar ve korkunç son gerçekleşir.

8. Partnerinin arkadaşlarından nefret ederler.

Bu kadınlar erkeklerin arkadaşlarından nefret ederler. Sevgilisi arkadaşlarıyla buluştuğunda mutlaka bir tartışma yaratırlar.

Çünkü erkek arkadaşının sadece kendisiyle vakit geçirmesini isterler. Bu da ilişkiyi çokça yıpratacak bir unsur.

Farklı insanlarla vakit geçirmek ilişkinizin daha taze kalmasını sağlar. Sürekli birbirine bağlı yaşayan çiftler kendi bireysel yaşamını unuttuklarını fark ettiklerinde, uzun bir zaman geçmiş olabilir.

kaynak: http://filoji.com/erkeklerin-asla-birlikte-olmak-istemeyecegi-8-kadin-tipi/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.