Karşınızdaki Erkekte Bu 7 Özellik Varsa Dikkat Edin! Fark Ettirmeden Sizi Kullanıyor Olabilir – biliyomuydun.com

Karşınızdaki Erkekte Bu 7 Özellik Varsa Dikkat Edin! Fark Ettirmeden Sizi Kullanıyor Olabilir

Yaşam 5 Kasım, 11:23'de eklendi

Karşınızdaki Erkekte Bu 7 Özellik Varsa Dikkat Edin!

İlişkide aslında önemli olan şey zamandır. Zamanın geçmesiyle ve kadınların erkekleri körü körüne sevmeye başlamasıyla, erkekler gerçek renklerini ortaya koyuyorlar. Sevgisinin orijinal olmadığını; yalnızca kendi bencil ihtiyaçları için karşı tarafı kullandıklarını fark ettiriyorlar.

O halde, sevgilimizin bizi özveri ile mi sevdiğini yoksa sadece bizi kullandığını mı nasıl tespit edeceğiz? Bunu anlamanıza yardımcı olacak 7 işaretten oluşan bir liste hazırladık:

1. Duygularınızı umursamazlar.

Sadece kendini düşünür. Sizin duygularınızla ilgilenmezler. Üstelik sizi kıran ya da inciten kendisi olsa dahi, bunu onarmak için uğraşmazlar. Gün içerisinde ne yaptığınızı, ne yaşadığınızı merak etmezler.

2. Sadece o istediğinde görüşürsünüz.

Herhangi bir yardıma ihtiyacı olduğunda, finansal ya da başka bir şey olması halinde daima sizinle iletişime geçer.

Elbette, çiftler her zaman birbirine destek olmalıdır ancak geri kalan süre boyunca sizi görmezden gelirken sizi aratan tek sebep buysa, o zaman kesinlikle bu sadece sizi kullandığı anlamına gelir.

3. Sürekli “meşgulum” bahanesini duyarsınız.

Hepimiz meşgulüz fakat bir ilişki beslenmelidir. Ne kadar meşgul olduğumuz önemli değil, istendiği takdirde sevdiklerimiz için zaman bulabiliriz.

Yapılması imkansız bir şey değil. Dolayısıyla o, meşgul olduğunu bahanesiyle sizden kaçınmaya devam ediyorsa; o zaman bu sizinle kaliteli zaman geçirmek istemediğinin bir işaretidir.

4. Sizi arkadaşlarına veya ailesine tanıtmaz.

Bu sizinle ciddi düşünmediği anlamına gelir. Onun için özel biri değilsiniz. O, sadece mümkün olan her şekilde ona yardım edebilmeniz için sizinle bir ilişki içindedir. Bu yüzden sizi onun akranlarına tanıtmasına gerek olmadığını düşünür.

5. İlişkiye dair sorumluluklardan kaçar.

Nişan veya evlilik gibi konuları önler ve konuşmaktan dahi kaçınır. İlişki konusunda ciddi olmadığı için, herhangi bir sorumluluk almak istemez.

Aşkını dile getirmiyor ve hissettirmiyor çünkü seni gerçekten sevmiyor. Aşık adam gözleriyle bile sever. Gözleri sürekli sizin üzerinizde olmayan bir adam size tam anlamıyla aşık değildir.

6. Ruh hali her an dalgalanıyor.

Ona anlam yüklemeye çalışmaktan bazı anlar siz de bıkarsınız. Bazen seni çok seviyor gibi davranır, bazen de konuşmak bile istemez. Ruh hali her an dalgalanıyorsa, bunun kırmızı bir alarm olduğunu unutmayın.

O sevgisini sadece sizden bir şeye ihtiyacı olduğunda veya onun için bir şeyler yapmanız gerektiğinde ifade eder. O ilişkiyi her zaman kendi ruh hallerine göre yönlendirir. Senin ruh haline ve gereksinimlerine önem vermez.

 

7. Çevrenizdekiler onun iyi biri olmadığını söylüyor.

Aşk insanın gözünü kör eder derler. Doğrudur. Bazen siz gerçekleri görmezsiniz ya da görmek istemezsiniz. Birisine aşık olduğunuzda mantık başarısız olma eğilimindedir.

Bütün kusurlarını görmezden gelmeye meyillisiniz ama arkadaşlar bu kusurları rahatlıkla görebilir. Yani, sana iyi bir adam olmadığını söylerlerse, onları dinlemelisin.

Sadece kadını kullanmak için bir ilişkiye başlayan bir adam, siz terk etmeseniz de sonunda o terk eder ve yarı yolda bırakır.

Bu tür ilişkiler son derece zehirlidir ve hiçbir zaman son bulmazlar. Dolayısıyla, eğer bu işaretleri görürseniz, bu ilişkiden kurtulmanız daha iyi. Dünya muazzam bir yer. Bir gün bay doğrunuzu bulacaksınız.

kaynak: http://filoji.com/karsinizdaki-erkekte-bu-7-ozellik-varsa-dikkat-edin-fark-ettirmeden-sizi-kullaniyor-olabilir/

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.