Gündemi A Haber’den Takip Eden Muzaffer Ayhanlı(52), An İtibariyle Rıza Sarraf’ın Türkiye İçin Çalışan, Hayırsever, İşkence Mağduru, Amerikan Ajanı, Hain Bir İşadamı Olduğuna İnanıyor… – biliyomuydun.com

Gündemi A Haber’den Takip Eden Muzaffer Ayhanlı(52), An İtibariyle Rıza Sarraf’ın Türkiye İçin Çalışan, Hayırsever, İşkence Mağduru, Amerikan Ajanı, Hain Bir İşadamı Olduğuna İnanıyor…

Yaşam 3 Aralık, 15:15'de eklendi

Rıza Zarraf olayında son durum…

Gündemi A Haber’den Takip Eden Muzaffer Ayhanlı(52), An İtibariyle Rıza Sarraf’ın Türkiye İçin Çalışan, Hayırsever, İşkence Mağduru, Amerikan Ajanı, Hain Bir İşadamı Olduğuna İnanıyor…

Ülke ve dünya gündemine dair en önemli haber kaynağı A Haber olan emlakçı Muzaffer Ayhanlı’ın kafasındaki Rıza Sarraf portresi her yeni gelişmeyle birlikte biraz daha şekilleniyor.

Ayhanlı için birkaç sene evvel Türkiye’nin faydasına çalışan hayırsever ve yürekli bir işadamı olan Sarraf, süreç içerisinde sıfatlarına ABD’nin tutsağı, işkence mağduru, işbirlikçi, hain ve son olarak ajanı da eklerken, Çankırı Merkez’de ikamet eden emlakçı A Haber tarafından kendisine iletilecek yeni sıfatları da aynı inançla kabul etmeye şimdiden hazır olduğunu açıkladı.

Akşam üzeri evinde yapıtğı açıklamada Rıza Sarraf’ın kendisi için geçen aya kadar Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunu bozmaya yardımcı olan hayır sever bir iş adamı olduğunu belirten Ayhanlı, “Şu an %75 oranında FETÖ mağduru hayırsever bir iş adamı, %25 oranında da ABD hesabına çalışan işbirlikçi bir ajan gibi görünüyor” sözleriyle gelinen son durumu aktardı.

Ayhanlı, önümüzdeki bir kaç gün içinde A Haber tarafından kendisine iletilecek “Sarraf FETÖ’nün altın ticareti imamıymış” bilgisine de psikolojik açıdan şimdiden hazır olduğunun altını çizerken, bütün bu açıklamaların ekrandaki aynı kişiler tarafından aynı ciddiyet ve “Biz her şeyin farkındayız aslanım” havasında yapılmasının kendsini inanılmaz etkilediğini de sözlerine ekledi.

kaynak: zaytung.com

Komplo mu? Tiyatro mu? Davada Yaşananlar Normal mi? Rıza Sarraf Davasının Perde Arkası!

5N1K Bu Hafta Karşınıza New York’ta Görülen Atilla Sarraf Davası’ndan İlginç ve Önemli İzlenimlerle Geliyor!

Kim Ne İfade Verdi? Mahkeme’de Neler Yaşandı? Neler Söylendi? Neler Anlatıldı? Sarraf’ın İfadesindeki tutumu ne oldu?

Hakan Atilla nerede gerildi? Sarraf milyar dolarlardan nasıl ‘bir kaç’ diye bahsedebiliyor? Savunma neye yoğunlaştı? Dil çevirisinin Can Yücel ile ilgisi neydi? Mahkemeye gelen Türk turistler ne yaptılar?

Sarraf her lafa neden Hakan Atilla’yı ekledi? Aşırı rahatlığının nedeni neydi? Savunma ilk barikatı nereye kuruyor? Tabloların çizimini Sarraf ve savcılar kaç kere çalışmış olabilirler?

Cüneyt Özdemir yayınlarını neden yorumsuz aktarıyor? Gazeteci Cüneyt Özdemir, Sarraf ve Atilla’nın yargılandığı davayı New York’ta mahkeme salonunda takip ediyor.

Canlı yayınlarla dava ile ilgili gelişmeleri, notları, arka plan bilgileri Türkiye’ye aktaran kısıtlı ve güvenilir yayınları yapıyor.

Davalarda yaşananları, ne anlama geldiklerini bu canlı yayınlarla duyuruyor. Sarraf ve Atilla davası ile ilgili tüm gelişmeleri bu yayınlardan takip edebilirsiniz…

kaynak: https://www.youtube.com/watch?v=zETGgqd4QJM

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.