Koç Burcunun Burçların En Birincisi Olmasının 10 Nedeni – biliyomuydun.com

Koç Burcunun Burçların En Birincisi Olmasının 10 Nedeni

Yaşam 8 Aralık, 16:06'de eklendi

Koç Burcunun Burçların En Birincisi Olmasının 10 Nedeni

Burçların ilkidir, her konuda birincidir. Hem olgun, hem çocuk ruhlu çook eğlencelidir. Ondaki enerji, istek, tutku ve dinamizm kimsede yoktur.

Kişilerle değil yaşamın kendisiyle ilgilenen savaşçı ruhlu Koç Burcu’nu saydığımız maddelerle daha iyi tanımaya ne dersiniz.

1. Sözünü Sakınmaz

Koç Burcuna bazıları bu nedenle sivri dilli der! Oysa onun tek amacı hak edene hakkını vermektir. Eğer haddinizi aştıysanız sizi laflarıyla dövebilir.

2. Seviyorsa Söyler, İstiyorsa Elde Eder

Hiçbir şekilde duygularını saklamaz. Sizi seviyorsa sevgisini tüm dünyaya tutkuyla haykırmak isteyecektir.

İstediğiniz kadar direnin o sizi istiyorsa mutlaka elde eder. Evliliğe çok yatkındır, sevdiği insanı asla aldatmaz. Aldatanın da bir daha yüzüne bakmaz.

3. Ondaki Cesaret Kimsede Yoktur

Buna deli cesareti diyebilirsiniz. Onun cesaret edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Yeter ki göze alsın. Koç Burcu arkadaşınız varsa sıkı sıkı sarılın.

Sizinle ölüme atlayabilecek kadar cesurdur. En zor şartlarda bile arkasını dönmeyecek kadar da yüreklidir.

4. Bağımsızlığı Her Şeyidir, Onunla İnatlaşmamak En İyisidir

Sever, sahiplenir, sadıktır ancak özgür olmak ister. Kısaca ona güvenmelisiniz. Eğer onu özgür bırakırsanız daha mutlu olursunuz. İnatçıdır kendileri. Zıddına zıddına gidilirse, o da zıddına zıddına gitmekten çekinmeyecektir.

5. Savaşçı Ruhludur

İnandığı şey uğruna ömrünün sonuna kadar mücadele edebilir. Kendine has düşüncelere sahiptir. Bazıları onu anlamamakta ısrar eder.

Ancak bu onun umurunda mıdır? tabi ki değildir. Eleştirilere güler geçer. O kimsenin ne dediğine takılmaz, inandığı şekilde yoluna devam eder.

6. Çok Çalışkandır, Doğasında PAtronluk Vardır

Tam bir patron olarak doğmuştur. Yaptığı işi ele alır, en kısa sürede ve en iyi şekilde tamamlar. Hımbıl ve uyuşuk insanlarla bir arada çalışamaz. Kontrol etmeyi ve tatlı tatlı uyarmayı sever. Kalbi yumuşak bir patrondur O.

7. Tam Bir Fanatiktir

Sporu ve sporcuyu sever. Çoğu Koç Burcu takım tutar. Tuttuğu takım maçlarını bağıra bağıra izler.

Eğer erkekse maç bitene kadar kendi kendine konuşarak kavga eder ve büyük ihtimalle küfreder. Karşı takımı tutuyorsanız onunla birlikte maç izlemeniz asla tavsiye edilmez. :))

8. Unutmaz Ama Kin De Tutmaz

Koç Burcu ona yapılanı kolay kolay unutmaz. Ancak kin tutmaz. İnsancıldır. Sizi bir kere sevdiyse sonsuza kadar sevecektir. Kavga dahi etseniz başınız ilk sıkıştığında yanınızda biten kişi olur Koç Burcu.

9. O Bir “Survivor”dır

Savaşçı ruhlu Koçlar tam bir survivor’dır. Hem ruhen hem bedenen tüm burçlardan daha dayanıklıdır. Onu ıssız bir adaya bırakın aylar sonra gidin bakın kendi şehrini kurmuş olarak bulursunuz.

10. Israr Etmeyi Sever

İstediği şeyler üzerine ısrarcıdır. Olması için her şeyi dener. Bu durum bazen sırf istediği olsun diye inada biner.

Her yolu denedikten sonra istediği olmuyorsa huzursuzluk çıkarabilir. Ve siz de tatlı tatlı yola gelirsiniz. Onun tatlı isteklerine karşı koymak bizce anlamsızdır.

kaynak: http://www.kadinlarduysun.com/koc-burcunun-burclarin-en-birincisi-olmasinin-10-nedeni/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.