Burçların şanslı gün ve geceleri… – biliyomuydun.com

Burçların şanslı gün ve geceleri…

Yaşam 9 Aralık, 22:47'de eklendi

Burçların şanslı gün ve geceleri…

Koç: Burcunuzun uğurlu günü Salı günüdür,gecesi ise Cuma gecesidir. Bu gün performansınızın güçlü olduğu daha atak ve cesur davranışlarda olabilir, kendinizi başkalarına kabul ettirmede güçlü bir özellik sergileyebilirsiniz.

Boğa:

Burcunuzun uğurlu günü Cuma,gecesi Pazartesidir. Bu gün kendinizi güvenceye almak istediğiniz konularda daha rahat hareket edebilir ve yatırımlarınız konusunda daha şanslı olabilirsiniz.

İkizler:

Burcunuz için uğurlu kabul edilen gün Çarşamba günü,gecesi Pazar gecesidir. Bu günlerde çevrenizle daha hızlı ve rahat iletişim kurabilir, öğrenmek istediğiniz konularla ilgili çok daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Yengeç:

Burcunuzun uğurlu günü Pazartesi,gecesi Salı’dır. Bu günlerde,eviniz ve ailenizle ilgili meseleleri çok daha kolay halledebilir ve yaptığınız çalışmalarla kendinizi ve ailenizi güvencede hissedebilirsiniz.

Aslan:

Pazar günü ve gecesi Aslanlar için uğurludur. Pazar günleri yeteneklerinizi ortaya çıkartabileceğiniz çalışmalar içinde olabilir ve alacağınız sonuçlarla herkesin övgü ve takdirini kazanabilirsiniz.

Başak:

Sizin için en olumlu gün Cuma,geceniz Çarşamba’dır.Cuma günleri yapacağınız dikkat gerektiren detaylı araştırmalardan güzel sonuçlar alabilir ve mükemmel anlaşmalar yapabilirsiniz.

Terazi:

Burcunuz için en uğurlu gün ve gecesi Cuma’dır. Cuma günleri bulunacağınız sosyal ortamlarda son derece başarılı ilişkiler kurabilir etkin konuşmalarınızla çevrenizi etkileyebilirsiniz.

Akrep:

Cumartesi günü en olumlu günü, gecesi ise Perşembedir.Bu günlerde başkalarını etkilemek ve gücünüzü kanıtlamak istediğiniz tüm konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

Yay:

Sizin uğurlu gününüz Perşembe, geceniz Cumartesidir. Kendinizi geliştirmek, inançlarınızı sağlamlaştırmak, araştırmalarınızı ve kaynaklarınızı büyütmek istediğiniz her türlü çalışmada Perşembe gününü tercih edebilirsiniz.

Oğlak:

Burcunuzun uğurlu günü Cumartesi, gecesi Pazardır. Bu günlerde, sizi hedefinize ulaştıracak çalışmalar yapabilir, güçlü iradenizle başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

Kova:

Pazartesi günü burcunuzun uğurlu günüdür. Gecesi ise Çarşamba’dır. Bu günlerde yapacağınız organizasyonlarda ve geleceğinizle ilgili çalışmalarda üstün başarılar sergileyebilirsiniz.

Balık:

Burcunuzun en şanslı günü Perşembe günüdür, gecesi ise Cuma gecesidir. Hayallerinize kavuşmak için Perşembe günleri harekete geçebilir ve yapacağınız çalışmalarda şansın sizden yana olmasıyla başarılara imzalar atabilirsiniz.

kaynak: https://anetteinselberg.com/2017/12/08/burclarin-sansli-gun-ve-geceleri/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.