Kripto para sinyalleri. Gerçek mi? Kazık mı? – biliyomuydun.com

Kripto para sinyalleri. Gerçek mi? Kazık mı?

Ekonomi 16 Aralık, 19:26'de eklendi

Kripto para sinyalleri. Gerçek mi? Kazık mı?

İlginçtir ki henüz bir yıl önce kripto parayı algılayamayan insanlar (bu arada, büyük yatırımcılar!) şimdilerde tavsiye almak için bana geliyor ve

-bitcoin alırken hata yapmamak için ne yapmalı?
-hangi platformdan yapılan ticaret en güvenli ? gibi ciddi sorular soruyorlar…

Daha da ilginç olan, internetle hiç ilgilenmeyen mavi yakalı işçiler ve ev hanımları bile ”kripto para biriminden portföy nasıl oluşturabilirim?” gibi sorular sorarak benden danışmanlık talep ediyorlar.

Tabiki, son yıllarda kripto paraların popülaritesi, düşünülemez bir ölçekte büyüdü.

Bitcoin kuru birkaç kat altının ons değerini aştı ve 15.000 $’lar seviyesine ulaştı.

Kripto para birimlerinin kapitalizasyonu VISA’yı kolayca geçti ve son altı aydır yeni doğan ICO pazarı 2.000.000.000$’ı aştı.

Görünen o ki, kör biri dahi yeni bir altın çağının başladığını anlamaya başlamıştı.

Bir anda kripto paradan zenginleşen binlerce insanın örnek hikayesi, en şüpheci yatırımcıları dahi, bu yeni kripto para birimine yatırıma iter hale geldi.

Kaldı ki, günde yüzbinlerce kripto dünyasına katılan sıradan insanlardan bahsetmiyorum bile.

İnsanların Kripto döviz piyasasının işleyişi ve işlem yapma kuralları hakkında genellikle en ufak bir bilgi olmamasına rağmen, bu büyük pazardan kar kapma umuduyla, son paralarını dahi bitcoin ve altcoinlere yatırmaktan alıkoymuyor.

Ve tabiki, kural olarak bu tür yatırımcıların kaderi hep aynı:’’Son kuruşuna kadar herşeyini kaybetmek’’. Bu tür “hamsterlar” sayesinde profesyonel kripto tüccarlar iyice kazanıyor.

Farklı ne düşünülebilir ki?

Birisi kripto ticaretinden çok para kazanıyorsa, biride muhakkak kaybetmelidir – sistem böyle çalışır.

Bir piyasada, özellikle kripto para piyasasında başarılı bir şekilde ticaret yapabilmek için büyük bir tecrübe gerekiyor, yıllar boyunca borsada gecen binlerce başarılı ve başarısız işlemler ile.

Bunu şu anda anlayamayacaksanız, hayat daha sonra size muhakkak öğretecektir. Altını çizmek isterim ki, kripto para üzerinden para kazanamayacağınızı iddia etmiyorum.

Şu anda kripto para piyasasında fiyatlar çok volatil ve böyle bir özel durum dolayısıyla sermayenizi gün içinde birkaç kez çoğaltmak kolay. Çok sayıda yatırımcı, bir yıl içinde birkaç on dolarlık başlangıç sermayesi ile milyoner oldu.

Bu bir gerçek, hayal ürünü değil. Binlerce örneği ağ’da bulunabilir. Bunun icin tek nüans var: bir hamster olmamak gerekiyor. Neyi ,ne zaman alacağımızı ve ne fiyata satacağımızı bilmek gerekir.

 

HAMSTER NASIL OLUNMAZ?

Bu, ticarette tecrübe olmadan yapacak bir iş olmadığı anlamına gelmez.Başlangıçta kimsenin tecrübesi yoktur ve ihtiyacınız olan tek şey, doğru yolu izleyerek bu tecrübeyi kazanmaktır.

Yeni başlayanlar, ticaret sinyallerinden daima yararlanabilirler. Bu sinyaller ,en az 5 yıllık tecrübeli profesyonel tüccarların ve büyük oyuncuların son derece değerli bilgilerini içeren sinyallerdir.

Özünde, sinyaller sosyal ağlardaki topluluklar ve kapalı sohbet odalarıdır ve oradaki erişim belli bir ücret karşılığında sağlanmaktadır.

Her gün sinyaller ,kripto para kuru tahminleri, ICO tavsiyesi ve (en önemlisi!) bir kripto para biriminin satın alınma ve satılma zamanı ile ilgili tavsiyelerle, uzman görüşleri birlikte yayınlanır. Sinyalleri olana kalan tek şey, onları düzgünce harfiyen uygulamaktır.

Ve geçmiş tecrübelerin gösterdiği gibi, profösyoneller tarafından verilen sinyallerin %80 ila %90’ı gerçekleşir. Basitçe bu yöntemi kullanarak, hakikaten hızlı kar edebilirsiniz.

Ilgi çekici ki, kural olarak bu kazanç, kriptolara giren ve sinyalleri kullanmayan hamsterlerin kaybettikleri paradır.

SINYALLER

Sinyaller hakkında ayrı bir yazı yazılabilir, ancak bilinmesi gereken en önemli şey, bunlardan %60’ının kazık,%30’u havaya atılan para kadar etkili ve sadece %10’u gerçek güçlü tüccarlardan oluşan bir ekibe sahip ve dikkat çekmeye değerdir.

Üstelik, bu %10’u bulmak için, %100’ü satın almak zorundasınız, sonra birkaç ay boyunca sinyalleri analiz edip ve ancak daha sonra küçük miktarlarda yatırım için ilk işlemleri yapabilirsiniz.

Bu tür sinyaller kısa sürede portföyünüzü 5-10 kat, bazen yüzlerce kat arttırabilir ve bunun pek çok örneği var.

ICO projesine yatırım yapmak için doğru sinyaller varsa, sermayenizi binlerce defa artırabilirsiniz.

Bunun inanılmaz geldiğini anlıyorum, ancak öğretmen gibi davranmayacağım, sadece icostats.com’dan ICO getirisi rakamlar ile küçük bir özet tablo göstereceğim: şaşıracaksınız.

Daha net anlamanız için açıklayacak olursak: ilk gösterge yaklaşık %650000 kar, ikincisi%160000 kar, üçüncüsü %106000’den fazla getiri sağlamış.

Kripto-para alım/satım sinyalleri konusunda ise birçok başarılı örnek var. En son çıkan ilginç örneklerden biri: Vertcoin para birimi.

kaynak: http://investmens.info/signals-1/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.