10 Yıl Önce Anne de Aynı Yerden Çıkmıştı! Oyun Tutmadı, Baba-Kız Vitrinde Yakalandı – biliyomuydun.com

10 Yıl Önce Anne de Aynı Yerden Çıkmıştı! Oyun Tutmadı, Baba-Kız Vitrinde Yakalandı

Yaşam 22 Ocak, 08:59'de eklendi

Adana Emniyet Müdürlüğü son zamanlarda özellikle “fuhuş vaadiyle” dolandırıcılık olaylarının artması ve vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı yankesicilik ve dolandırıcılık büro amirliği ekipleri 3 ay teknik ve fiziki takip yaptıktan sonra 12 Ocak günü operasyon başlatmış 31’i kadın 46 kişiyi gözaltına almıştı.

OPERASYONLARDA 38 KİŞİ TUTUKLANMIŞTI

Zanlılar bir hafta boyunca emniyette sorgulanmış ve zanlılardan 28’i kadın 38 kişi tutuklanmış 1’i emniyetten 2’si adliyeden serbest kalmış 5 kişi de ev hapis cezası almıştı. Polis operasyonda, helikopter, drone ve hassas burunlu köpek kullanmış 39 ayrı adrese girmişti.

POLİS GİZLİ BÖLMEDEN ŞÜPHELENDİ

Polis Levent D.’nin evinde arama yaparken 14 yaşındaki kızı Ş.D. ve Levent D.’yi bulamamış çocukların bakışından kapının girişindeki vitrinden şüphelenmişti. Polis vitrinin kalınlığını koluyla ölçüp aynalı kısmının daha geniş olduğunu görmüş, kulağını vitrine dayadığında ise nefes alıp vermeler olduğunu tespit ettikten sonra vitrinin kapağını açtığında gizli bölme olduğunu belirlemişti.

İÇİNDEN BABA KIZ ÇIKTI

Vitrinin içinde de Levent D. ve 14 yaşındaki kızı çıkmıştı. Levent D. ve kızı “Fuhuş vaadiyle” yağma suçundan adliyeye sevk olmuş, baba tutuklanırken kızı ev hapsi cezası almıştı.

EŞİ DE 10 YIL ÖNCE AYNI YERDEN ÇIKMIŞTI

Polis aynı vitrinde bundan 10 yıl önce aynı suçla aranan Levent D.’nin resmi nikahı olmayan eşi Güllü G.’nin yakalandığını da tespit etti. Güllü G.’nin başta “fuhuş vaadiyle” gasp olmak üzere 65 ayrı suçtan aranırken Levent D. ve kızı gibi gizli bölmeye saklandığı ve bulduğunu ortaya çıktı. Vitrinde 10 yıl önce de 10 yıl sonra da bir köpek maskotunun olması da dikkat çekti.

Kaynak: https://www.haberler.com/ayni-vitrinden-10-yil-sonra-kocasi-ve-kizi-cikti-10477896-haberi/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.