20 yaşındaki öğrenciyle para karşılığı ilişki yaşamış! – biliyomuydun.com

20 yaşındaki öğrenciyle para karşılığı ilişki yaşamış!

Dünya 23 Ocak, 02:00'de eklendi

Arsenal’in yıldız futbolcusu Alexis Sanchez’in 20 yaşındaki öğrenciyle para karşılığı cinsel ilişki yaşadığı ortaya çıktı. Kız öğrenci, aldığı paraya kadar her şeyi ifşa etti.

Manchester United’a gideceği konuşulan Arsenal’in yıldız futbolcusu Alexis Sanchez’in hakkında şoke edecek iddialar ortaya atıldı. 20 yaşındaki kız öğrenci Paulina Sobierajska, Sanchez’in kendisine cinsel ilişki için 1,000 pound teklif ettiğini ve dört kez ilişkiye girdiklerini söyledi.

Öğrenci Sobierajska, Alexis ile bir barda tanıştıklarını ve kendisine cinsel ilişki karşılığı para teklif ettiğini söyledi. Sobierajska teklifi şaka olsun diye kabul ettiğini ve numarasını verdiğini de sözlerine ekledi.

4 KEZ BİRLİKTE OLMUŞLAR

20 yaşındaki öğrenci, Alexis ile ilişkiye girdiklerini daha sonra da 5 aylık periyotta 4 kez birlikte olduklarını söyledi. Futbolcunun kendisine kız arkadaşından hiç söz etmediğini bu yüzden kendisi ile ilişki yaşadığını, kız arkadaşı ile çekilmiş fotoğrafları görünce ilişkiyi bitirdiğini söyledi.

Kaynak: http://sampiy10.gazetevatan.com/20-yasindaki-ogrenciyle-para-karsiligi-iliski-yasamis–49705-galeri-spor-sampiy10-galeri/?Sayfa=4

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.