Cani Üniversiteli Çamaşır Makinesine Atıp Öldürdüğü Kediyi Poşetle Çöpe Attı – biliyomuydun.com

Cani Üniversiteli Çamaşır Makinesine Atıp Öldürdüğü Kediyi Poşetle Çöpe Attı

Yaşam 26 Ocak, 16:27'de eklendi

Eskişehir’de internetten sahiplendiği iki kediyi işkence yaparak öldüren üniversite öğrencisine tepki yağdı. Polis kedilerin ölüm nedenini öğrenmek için otopsi yaptıracak.

Eskişehir’de ikamet eden bir üniversite öğrencisinin iki kediyi katlettikten sonra poşete koyarak çöpe atması kan dondurdu. Olay sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

ŞÜPHE ÇEKİNCE İTİRAF ETTİ

Eskişehir’de vatandaşlar tarafından ortaya çıkarılan olay, hayvanseverleri ayaklandırdı. İsminin Abdullah Ç. olduğu öğrenilen bir genç, önce bir sayfada kedi sahiplenmek için paylaşım yaptı. Ardından kedisi kaçmış gibi başka bir ilan veren genç, şüpheli tavırları dolayısıyla hayvanseverlerin dikkatini çekti. Çelişkili ifadeler kullanan Abdullah Ç., kedinin aslında kaçmadığını kendisini zorlayan hayvanseverlere itiraf etti.

KORKTUĞU İÇİN ÇÖPE ATMIŞ

İki kedinin de öldüğünü anlatan genç, korktuğu için hayvanların cansız bedenini poşetlere koyarak çöpe attığını söyledi.

KEDİLERE OTOPSİ YAPILACAK

Çekilen videoda kedilerin verdiği yemekten dolayı zehirlendiğini iddia eden Abdullah Ç., daha sonra kedinin çamaşır makinesine girdiğini ve bunu fark etmeyerek çalıştırdığını iddia etti. Daha sonra vatandaşların zoruyla kedilerin cansız bedenlerini çöpe attığını itiraf eden şahıs, sosyal medyada büyük tepki çekti. Sosyal medyada da itiraflarının paylaşıldığı görüntüler, yurdun çeşitli illerindeki hayvanseverler tarafından da vahşet olarak yorumlandı. Şahıs hakkında suç duyurusunda bulunulurken kedilerin asıl ölüm sebebi yapılan otopsi sonucunda belli olacak.

Kaynak: https://www.haberler.com/eskisehir-de-kedi-vahseti-kedileri-oldurup-posetle-10498390-haberi/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.