Derme Çatma Çadırda Ölen Kimsesiz Adam Mahalleliyi Ağlattı – biliyomuydun.com

Derme Çatma Çadırda Ölen Kimsesiz Adam Mahalleliyi Ağlattı

Genel 29 Ocak, 09:01'de eklendi

Adana’da sokakta kurduğu derme çatma çadırda kalan kimsesiz adamın ölümü mahalleliyi gözyaşlarına boğdu.

KALP KRİZİ İHTİMALİ YÜKSEK

Çukurova ilçesi, Toros Mahallesi’nde kimsesi olmadığı için sokakta kurduğu derme çatma çadırda kalan Selahattin Altınöz (62), henüz belirlenemeyen bir nedenle hayatını kaybetti. Altınöz’ün cansız bedenini ise çadıra yemek getirdiği sırada bir mahalle sakini buldu. Vatandaşın ihbarı üzerine olay yerine 112 sağlık ekipleri ve polis ekipleri sevk edildi. Çadıra gelen sağlık ekipleri Altınöz’ün geçirdiği kalp krizi sonucu öldüğü üzerinde dururken mahallede oturan vatandaşlar ise Selahattin Altınöz’ün ölümüyle gözyaşlarına boğuldu.

“KİMSEYE ZARARI YOKTU”

Ezgi Savut isimli bir vatandaş, “Biz kendisini şahsen tanımayız ama yemek falan veririz, kimseye zararı olmaz. Zaten son günlerde ben bayağı hastayım diyordu. Nasıl olmuş anlamadık. Allah rahmet eylesin” diye konuştu.

Başka bir vatandaş ise Altınöz’ün çok iyi bir insan olduğunu çadırda mutlu olduğu için evde kalmak istemediğini belirterek, “Kendisine çok yardım etmek istedik ama kabul etmedi. Sığınma evlerine de gitmek istemediği için burada kalıyordu” ifadelerini kullandı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Selahattin Altınöz’ün cansız bedeni kesin ölüm sebebinin belirlenebilmesi için Adana Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırılırken olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: https://www.haberler.com/derme-catma-cadirda-olen-kimsesiz-adam-mahalleliyi-10503836-haberi/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.