İstanbul’un Büyülü Güzelliğini Denizden Keşfedin! – biliyomuydun.com

İstanbul’un Büyülü Güzelliğini Denizden Keşfedin!

Seyahat 13 Şubat, 09:21'de eklendi

İstanbul’un Büyülü Güzelliğini Denizden Keşfedin!

İstanbul’da yaşamanın ya da İstanbul’u ziyaret etmenin keyfini deniz üstünde geçireceğiniz saatlerle sürdürebilirsiniz. VIP hizmetlerle fark yaratan firmamız; kişiye, kuruma ve talebe özel tekne kiralama taleplerini 5 yıldızlı otel konforuyla taçlandırır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle mehtap gezisinden Adalar turuna, Konaklamalı uzun mesafe turlardan Boğaz turuna kadar akla gelen her programı en ince ayrıntısına kadar planlarız. Geniş tekne filomuz her türlü iş gezisi, parti, kutlama ve tanıtım organizasyonu için uygundur.

Teknelerimizin Sahip Olduğu Donanım

VIP hizmetlerimiz 15 kişi ve üstü için verilir. Konusunda deneyimli mürettebat ve her türlü talebi en iyi şekilde karşılamak için eğitilmiş ekiplerimizle Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini hazırlar, donanımlı ve güvenli tekne seçeneklerimizle tadı damaklarda kalacak özel saatlere ev sahipliği yaparız.

– Kesintisiz uydu yayını,

– Sualtı ve üstü radar sistemi,

– Odalarda iklimlendirme sistemi,

– LCD ve DVD oynatıcı ve

– Personel kabini konaklamalı ve uzun mesafeli tekne kiralama turlarının yapıldığı yatlarda bulunan özellikler arasında sayılabilir.

Konforlu ve modern bir dizayna sahip olan prestij yatlarımız yerli ve yabancı misafirlerin en gözde tercihi olarak gösterilebilir. Gece verilecek davetlerde şehrin ışıklı görüntüsünde hayallerinizi gerçekleştirebilir ve gündüz yapılacak turlarda da mavi ve yeşilin her tonuna doyabilirsiniz. Teknede iftar organizasyonundan şirket gezilerine, Sevgililer gününe özel turdan kahvaltı turlarına kadar akla gelecek her türlü davette sevdiklerinizi sıradan bir mekanda değil, deniz üzerinde ağırlayabilirsiniz.

Kendiniz İçin Özel Bir Şey Yapmaya Hazır mısınız?

VIP yat kiralama hizmetlerimizle kendiniz ve sevdikleriniz için özel zamanlar yaratabilirsiniz. İstanbul’un en popüler mekanlarını denizden seyredebilir, Boğaz’ın sahip olduğu manzaraya bir kez daha hayran kalabilirsiniz. Filomuz içinde yer alan motoryatlar ile kısa süreli tatilleri bile avantaja çevirebilir ve şehrin yakınında kalan tatil yerlerine zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da farklı fiyatlarla sunduğumuz tekne kiralama hizmetlerimizden yararlanmadan önce kafanızdaki planı bizimle paylaşabilir ve bütçenize en uygun seçeneği belirleyebilirsiniz. Geniş bir çevreye verilecek davetler ya da bir ürün lansmanı için deniz üzerinde bir organizasyon planlayan müşterilerimiz tercihlerini; davet tekneleri, lüks davet tekneleri ve lüks gezi teknelerinden yana kullanabilirler.

Kaynak : http://www.ulucayyat.com

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.