Oscar Gecesinin En Güzel Saç ve Makyajları – biliyomuydun.com

Oscar Gecesinin En Güzel Saç ve Makyajları

Dünya, Kadın 6 Mart, 14:56'de eklendi

Oscar Gecesinin En Güzel Saç ve Makyajları

Zendaya’dan Jennifer Lawrence’ye, Saoirse Ronan’dan Margot Robbie’a; bu seneki Oscar Ödülleri’nin en çarpıcı kadınlarının güzellik sırları içeriğimizde!

Doksanıncı Oscar Ödülleri dük akşam Los Angeles’ta düzenlendi. Oscar Töreni her zamanki gibi sadece ödüller ile değil kırmızı halı elbiseleri, saçları, aksesuarları ve makyajları ile de dikkatleri topladı.

Birbirinden güzel ünlülerin en güzel hallerine şahit olmak ve ilham almak adına sizi içeriğimize davet ediyoruz.

İşte sizin için Oscar gecesinin en güzel saç ve makyajları …

Jennifer Lawrence

jennifer lawrence 685x411 - Oscar Gecesinin En Güzel Saç ve Makyajları

Her zaman olduğu gibi Jennifer Lawrencec, kırmızı halının en güzel makyajı ve saçını taşıyan isimlerinden birisi oldu.

Dünyaca ünlü makyaj uzmanı Hung Vanngo’nuun elinden çıkmış olan terrakota tonlarındaki mat ruj ve koyu altın detaylara sahip dumanlı göz makyajı ile kusursuz görünen Lawrence’ın saçları ise popüler saç tasarırmcısı Jenny Cho’nun ellerine emanet edilmiş.

Saoirse Ronan

saoirse 685x411 - Oscar Gecesinin En Güzel Saç ve Makyajları

Basitliği ile kusursuz görünen, sanki makyaj yokmuş gibi ancak pürüzsüz bir görünüme sahip olan Lady Bird filminin oyuncusu Saorise Ronan kırmızı halının en güzel kadınlarından birisi oldu.

Ronan’ın bob kesim saçları ise oldukça beğeni topladı.

Bu saçları yaratan saç uzmanı Adir Abergel, “Ronan’ın saçlarını kesmeyi uzun bir dönemdir bekliyorum.

Birçok insan böyle bir elbise ile topuz yapmayı tercih ederdi ancak bu biçimde daha genç, sofistike ve modern durdu” dedi.

Margot Robbie

margot 685x385 - Oscar Gecesinin En Güzel Saç ve Makyajları

I Tonga filminin güzen oyuncusu Margot Robbie, oldukça sade ancak aynı zamanda da son derece dişi görünmeyi başaran bir makyaj ile karşımıza çıktı.

Rengini yanaklarda ve dudaklarda çok hafif pembe ile gösteren ve göz makyajında sadelikten yana olan makyajını çok hafif bir dalgaya sahip saçlar ile tamamlayan Robbie’nin saç tasarımcısı Bryce Scarlett “elbisesini gördüğüm zaman saçını bu boyda kesme kararı aldık” diye belirtiyor.

Jennifer Garner

jennifer garner 685x411 - Oscar Gecesinin En Güzel Saç ve Makyajları

Törenin en göz alıcı kadınlarından birisi olan Jennifer Garner’ın hacimli saçları da ünlü saç tasarımcısı Adir Abergel tarafından hazırlandı.

Bu saçları hazırlarken Sofia Loren ve Elizabeth Taylor’ın retro görünümlerinden ilham aldığını belirten Abergel, sağlıklı, volümlü, parlak saçlar yaratmak istemiş olduğunu söylüyor.

Kaynak: https://www.maksatbilgi.com/oscar-gecesinin-en-guzel-sac-ve-makyajlari

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.