Yeminli Tercüme Hizmeti… – biliyomuydun.com

Yeminli Tercüme Hizmeti…

Yaşam 11 Mart, 21:04'de eklendi

Yeminli Tercüme Hizmeti…

Günlük hayatta veya iş hayatında farklı kişi ve kurumların iletişimi söz konusudur. Yabancı dilde yazılmış her türlü evrak, belge, doküman veya metin için çeviriye gerek duyulmaktadır.

Bazı Resmi Kurum, Resim Makam ve veya Resmi Mercilere sunulacak olan tercüme edilmiş yazıların; ‘Noter Onaylı’ ve ‘Yeminli Tercüman’ tarafından yapılmış olma zorunluluğu vardır.

Ana Dil dışında kalan farklı bir dilin çeviri işlemi ve esasları ‘Tercüme Ofisi’ tarafından gerçekleştirilir.

Online Çeviri sektörü platformunda yeminli tercüme yapan rakiplerimizden farkımızı   https://www.protranslate.net/tr/yeminli-tercume/  adresimizi ziyaret ederek görebilirsiniz.

Online çeviri hizmeti sunan ve yazılı tercüme platformunda profesyonel bir marka olan Protranslate, Yeminli Tercüme alanında da marka istikrarını üstün kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilirlik kriterleri doğrultusunda müşteri memnuniyetine odaklanarak devam ettirmektedir.

Noter makamından onayını almış işinin uzmanı ve tecrübeli Yeminli Tercüman kadromuzla birlikte tıbbi, medikal, hukuki, akademik, mühendislik, teknik, sanatsal belge ve metinlerinize ilaveten vize, pasaport, kimlik, ikametgâh, konsolosluk işlemi gerektiren tüm diplomatik çevirilerinizi ivedi sürede çok ekonomik fiyat stratejilerimizden faydalanarak yaptırabilirsiniz.

Profesyonel Yeminli Tercüme hizmetimizin üstün kalite standartlarındaki çeviri performansı, canlı destek hattımızdaki kesintisiz iletişim ve hızlı sonuç odaklı ilerleyişimiz sayesinde Protranslate, ‘bilinirlik ve güvenilirlik’ gücünü artırmaktadır. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüze aralıksız yenileri eklenmektedir.

Acil Yeminli Çevirisini istediğiniz dökümanlarınızı sistemimize ulaştırdığınız andan itibaren, Yeminli Tercüman havuzuna düşerek konusunda en deneyimli ve alanında en uzman olan Yeminli Tercümana atanır.

Yeminli tercüme çeviride hataya kesinlikle yer olamaz bu nedenle standart çevirilere nazaran çok daha zordur. Trados ve Dejavu programları kullanılarak tercüme hizmetinin kalitesinin kontrolü gerçekleştirilir.

Protranslate sorumluluğu içerisine giren her türlü tercüme talepleriniz, resmi yazışma çevirisinin gerektirdiği özenle hazırlanır.

Güvenilir ve Hızlı Yeminli Tercüme Hizmeti: Kişisel ve kurumsal gizlilik ve güvenlik ilkeleri kapsamında imzalı sözleşmemiz mevcuttur. Bilgilerinizin gizliliği Protranslate sorumluğunda büyük önem arz etmektedir.

Yeminli Tercüme Hizmeti platformumuzu yakından incelemek için  https://www.protranslate.net/tr/yeminli-tercume/  linkimize tıklayarak yeminli tercüme konusunda daha detaylı bilgiye ve merak ettiğiniz soruların cevabına ulaşabilirsiniz.

kaynak: https://www.protranslate.net/tr/yeminli-tercume

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Başlıklar: ,