Mehmet Aydın’ı Yakalamak İçin Bankadan Kredi Çekip Uruguay’a Giden Çiflik Bank Mağdurunu Uruguay Polisi Yakaladı – biliyomuydun.com

Mehmet Aydın’ı Yakalamak İçin Bankadan Kredi Çekip Uruguay’a Giden Çiflik Bank Mağdurunu Uruguay Polisi Yakaladı

Dünya 21 Mart, 12:51'de eklendi

Mehmet Aydın’ı Yakalamak İçin Bankadan Kredi Çekip Uruguay’a Giden Çiflik Bank Mağdurunu Uruguay Polisi Yakaladı

Çiftlik bank mağduriyeti bitmek bilmiyor.  Bu sefer de çiftlik bankta 250 bin TL yatırım yapan A.K. İsimli vatandaşın haberi gündeme bomba gibi düştü.

Hepinizin bildiği gibi çiftlik bank ceosu Mehmet Aydın yatırımcılardan topladığı 500 milyon TL gibi büyük bir rakam ile Uruguay’a kaçarak kayıplara karışmıştı.

A.K isimli vatandaş sosyal medya da gördüğü Mehmet Aydın’ın Uruguay’da ki ev adresine inanarak Mehmet Aydın’ı bulmak için ilk uçakla Uruguay’a gitti.

A.K isimli vatandaş 2017 ekim ayında 250 bin TL yatırım yaparak çiftlik bank üyesi oldu.

Son haberlerden sonra firmasında işçilerin maaşlarını ödeyemeyen ve Çeklerini döndüremeyecek duruma gelen vatandaş çareyi Uruguay’a giderek Mehmet Aydın’ın peşine düşmekte buldu..

Bankadan kredi çekerek 8 Bin TL tutarında ki uçak biletini alan vatandaş Montevideo’ya gitti.

Carrasco International hava alanından taksiye binen A.K elinde ki adresi taksiciye göstererek istediği adrese ulaştı.

Evin önünde 2 gün süreyle pusu kuran A.K diğer ev sahiplerinin dikkatini çekerek polisi aramasına neden oldu. Olay yerine gelen Uruguay polisi A.K isimli vatandaşı göz altına aldı.

Rutin pasaport ve kimlik kontrollerinin yapılmasının ardından Uruguay polisine olayı anlatan A.K verdiği ifade sonrasında serbest bırakıldı.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.