Dünyada Sadece 55 Kişinin Sahip Olacağı Yeni Rolls Royce “Wraith Fastback” – biliyomuydun.com

Dünyada Sadece 55 Kişinin Sahip Olacağı Yeni Rolls Royce “Wraith Fastback”

Seyahat 28 Mart, 13:08'de eklendi

Dünyada Sadece 55 Kişinin Sahip Olacağı Yeni Rolls Royce “Wraith Fastback”

Rolls Royce’nin en özel serilerinden olan Wraith’e, büyüleyici bir fastback yüklemesi yapıldı. İç mekanından fazlaca etkilenebilirsiniz!

Otomobil üreticilerinde en heyacan verici durumlardan birisi de özele daha da özel yüklemeler yapmaları. İsmi onlarca yıl öncesinde verilmiş olsa da Wraith, 2013 yılında tekrar dünyaya merhaba dedi.

İngiliz markanın düşününce bile hayallere daldıran otomobili Ghost üzerine kurulmuş yeni serisi, eşsiz koleksiyon ürünüdür diye de tabir edebiliriz.

Tarihi boyunca suskunluktan uzak duran üretici, bu sefer herkese bir şeylerin nasıl yapıldığını gösterircesine farklı yapısını ortaya koydu

Wraith Fastback’in tek kapılı kupasına yapılanlar gerçek bir sanat çalışması.

Sıra dışı bakışlarının üzerine uygulanan Sunburst Gray boya, kimliğinden farklı bir kişilik sunmuş.

Goodwood tesislerinde çalışılan model, diğerlerinden ayrılacak detaylı işçiliğe sahip.

Vücut hatlarına yapılan desenler gri üzerinde iyi duruyor. Ön kısımdan arkaya kadar giden sarı çizginin rengi, jantların logo kısmına da aktarılmış.

Gerçek büyünün dışarıda olduğunu zannetmiş olabilirsiniz! Kabinin yaydığı enerji dış kısımdan daha etkili.

Yapımı 1 ay alan iç yapı panellerinde Tudor Meşe süslemeleri mevcut. Devamında Saddlery Tan deri kaplamaların ön ve arka kısma verilen ayrı tonlamaları “işte bu bir Rolls Royce” dedirttiriyor.

Kenar ve tavan süslemlerinde fastbackin ruhu yansıtılmış.

Övgü dolu sözlerin kifayetsiz kaldığı iç mekan tavanında yüzlerce Led kombiniyle çalışan ve aynı zamanda kapılara da verilen ambiyans ışıklandırmalar göz alıcı.

Markanın “benim bir üstüm yok” göndermelerini kaç kere izledik, sayılamayacak duruma geldi. Wraith’de gösterdiği Regata Serisi ile bile karşılaştırıldığında yeni fastback fazlasıyla kendini ayrı tutacak değişimlere sahip.

Sadece 55 kişinin sahip olabileceği bu modelin 623 beygir gücünde 6.6L’lik ultra V12’si var. Yanılmıyorsak taban fiyat olarak 300 bin dolar belirlenmiş.

Bu kısımda bazı şeyler opsiyon kısmında olup, isteğe göre mi eklenecek bilemiyorum. Ya da daha fazla kişiselleştirme yönelik sunumlar olacaksa da fiyatları artabilir.

Kaynak: paratic.com
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.