Hanımlar dikkat! Bu bir makyaj malzemesi değildir! – biliyomuydun.com

Hanımlar dikkat! Bu bir makyaj malzemesi değildir!

Sağlık 28 Mart, 22:16'de eklendi

Hanımlar dikkat! Bu bir makyaj malzemesi değildir!

Öncelikle, Neden Müjgan Kaş & Kirpik serumu? demeden önce; “Kaş ve kirpik uzatan 8 yöntem.”

Beslenmenize dikkat edin: Tüketeceğiniz yeşil yapraklı sebzeler, ıspanak, marul, lahana, brüksel lahanası ve brokoli kaş ve kirpiğinize güç kazandıracaktır.

Ayrıca elma, muz, çilek, karpuz gibi besinler de kaş ve kirpiklerinizin sağlık kazanması konusunda faydalı olacaktır.

Makyaj temizliğine dikkat edin

Kirpiklerin daha sağlıklı ve hızlı uzaması için makyaj her gece yatmadan önce temizlenmelidir. Aksi takdirde gözlerde kalan makyaj, maskara birikintileri kaş ve kirpik köklerinin zayıflamasına neden olarak dökülmeleri tetiklenecektir.

Kirpiklerinizi ve kaşlarınızı fırçalayın

Saçlarınız gibi kaş ve kirpiklerinizi de fırçalayın. Kirpik fırçası kullanarak her gün sabahları kaş ve kirpiklerin fırçalanması kan akışını ve oksijen miktarını arttırarak uzamayı hızlandıracaktır.

Kirpikleri uzatmak için kullanılan yağlardan uzak durun

Kirpiklerimize uyguladığımız aroma terapik yağlar önerildiği gibi masum olmayabilirler. Aşırı yağlı bu bitki özleri, göz çevresinde yağ butonlarına ve hassasiyete neden olabilir.

Seçtiğiniz maskara (rimele) dikkat

Özellikle waterproof maskara kullanımından kaçının. Temizlenmesi zor olduğu için bu aşamada kirpikleriniz çok yıpranacaktır. Kalitesi ve marka bilinirliği yüksek nemlendirici etki sağlayan rimelleri tercih etmeye özen göstermelisiniz.

Kaş ve kirpiklerde yeşil çay etkisi

Yeşil çay bilinen en güçlü antioksidanlardandır. Haftada 2 defa demlenmiş yeşil çaya pamuğu batırdıktan sonra gözlerinizin üzerine koyarak 20 dakika dinlenin. Kaş ve kirpiklerinizin kuvvetlendiğini göreceksiniz.

Dermoblanding (Güzel görünüm, üzücü son)

3 boyutlu kıl tekniği ile kaşlarda doğal görünüm sağlayan bu işlem, usta eller tarafından yapılmazsa, kaş köklerine zarar vererek kaşlarınızda seyrelmelere ve küsmesine sebep olacaktır.

Ayrıca işlemin üzerinden 1 yıl geçtiğinde kullanılan boyanın rengi solarak işlemi yenileme ihtiyacınız doğacaktır. Bu işlemi yaptırmadan önce mutlaka kendinizi usta ellere bıraktığınızdan emin olun.

Neden Müjgan Kaş & Kirpik serumu?

Müjgan kaş & kirpik serumunun içeriğinde kullanılan redensyl bilinen en güçlü kök hücre aktivatörüdür. Kıl foleküllerini ve daha uzun dolgun kirpiklere, daha biçimli kaşlara sahip olmanızı sağlar günde 2 kez düzenli kullanımda 15 gün gibi kısa bir sürede; %91 dökülmede azalma, %75 dolgunluk, %88 uzama sağlayarak hayal ettiğiniz kaş ve kirpiklere kavuşacaksınız.

Daha fazlası için lütfen buraya tıklayarak Müjgan Kaş & Kirpik serumunu inceleyiniz.

kaynak: https://www.mujgankaskirpik.com/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.