Nisan ayında burçları neler bekliyor? – biliyomuydun.com

Nisan ayında burçları neler bekliyor?

Yaşam 2 Nisan, 15:21'de eklendi

Nisan ayında burçları neler bekliyor?

Mart ayını geride bıraktık ve Nisan ayına geçiş yaptık. Bu ay gökyüzü yine çok hareketli. Peki gökyüzünün bu ay olan hareketleri ve bu hareketlerin sizin burcunuz üzerindeki etkileri neler olacak? İşte ayrıntılar..

Mart ayını geride bırakıp Nisan ayına giriş yapıyoruz. Aşk, sevgi, iş, kariyer, para, aldanma, aldatılma… Bu ay hangi gökyüzü hareketleri hangi duyguları ve olayları tetikleyecek? Gökyüzünde hangi etkileşimler olacak? İşte yanıtı…

Bu ay gökyüzü yine oldukça hareketli. Mart ayının sonunda Venüs Boğa burcuna geçerek ve 24 Nisan’a kadar seyahatine devam edecek.

Hemen ardından Venüs İkizler burcuna geçecek. Nisan ayında bir Yeni Ay ve bir de Dolunay meydana gelecek.

Yeni Ay Koç burcunda meydana gelirken Dolunay Akrep burcunda olacak. Peki bu gökyüzü şöleni burçları nasıl etkileyecek? İşte Nisan ayında burçları neler bekliyor sorusunun yanıtı…

Koç:

Finansal anlamda özellikle şanslı ve keyifli bir sürece giriş yapacaksınız. Kazançlarınızı arttırabilecek tekliflerle karşılaşabilir, yeni kazanç yolları yaratabilirsiniz.

Yakın çevrenizle daha sıcak ilişkiler kurmanıza yardımcı olabilecek, fikir alışverişleri oldukça ön plana çıkacak.

Boğa:

Hayatın keyifli, zevk veren yanları ile daha çok haşır neşir olabileceksiniz. Siz aşk için birilerinin peşinden değil birileri sizin peşinizden koşacağa benziyor.

Daha çok kazanabileceğiniz, kazançlarınızın artacağı güzel bir sürece giriş yapıyorsunuz. Fikirlerden para kazanabilirsiniz.

Özelikle kendi yaratıcı fikirlerinizi paraya dönüştürme fırsatları elde edebilirsiniz.

İkizler:

Eğer ilişkiniz var ise gereksiz kaprisler, arızalar yüzünden bir takım sorunlar nüks edebilir. Yeni ilişkilere yelken açabilir, daha flörtöz olabilirsiniz.

Bunun yanı sıra iş ile ilgili önemli bir konuyu sonlandırabilir, tamamlayabilirsiniz. Bu dönem iş görüşmeleriniz sizlere olumlu olarak geri dönüşler sağlayabilecektir.

Yengeç:

İlişkisi olanlar için aslında bir nevi kırmızı alarm zamanı!

Kıskançlıklar, en büyütülmeyecek olayların büyütülmesi, bir ilişki içindeyken bile kendini yalnız hissetme, gizli saklı ilişkiler içine çekilme, yeni başlayan ilişkilerde hep bir gizem, bulmaca gibi olması, etrafın onaylamaması gibi durumlar söz konusu olabilir.

Aslan:

Kariyerinizi parlatmaya başlayacak! İşinizden, yaptığınız, meşgul olduğunuz işten çok daha fazla keyif alabileceksiniz.

İş değiştirmek isteyenler görüşmelere gidebilirler, üstlerinizden, yöneticilerinizden harika destekler alabileceksiniz. Arkadaşlarınızdan dostlarınızdan daha çok yarar ve destek görebileceksiniz.

Başak:

İş ve kariyerinize ilişkin konularda harika etkiler yaratacaktır. Hem parlak fikirlerinizle göz doldurabileceksiniz hem yöneticilerinizle aranız çok daha iyi olacak ve destekler alabileceksiniz.

Bunun yanı sıra şartları daha iyi olan yeni iş teklifleri de gelebilir sizlere! Tüm iletişim araçları ile aktif iletişim içinde olabileceksiniz.

Terazi:

Para ile ilgili olası önemli bir sorunu noktalayabilirsiniz. Maddi anlamda gelirlerinizi arttıracak girişimlerde bulunabilirsiniz.

Odak noktanız para olacak! Sürpriz bir gelir kaynağı elde edebilir, kazançlarınız artabilir, bir ödül kazanabilirsiniz. Özellikle duygusal, özel hayatınızı bağlayan konularda kafanız karışabilir.

Akrep:

Eğer yalnızsanız aşk her an bir şekilde kapınızı çalabilir, bir birlikteliğiniz var ise daha romantik zamanlara dalış yapabilir, hediyeler alabilirsiniz.

Maddi olarak daha güçlenmeye başlayacak ve daha rahat para kazanmaya başlayabileceksiniz. Yalnız özel hayatınızda, ilişkilerinizde krizler söz konusu, dikkatli olmanızda yarar var.

Yay:

İş ve çalışma ortamınıza ilişkin güzel gelişmelerin yaşanabileceği keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz. Yeni kazanç getirecek ortaklık teklifleri gelebilir!

İlişkilerinizde olası sorunların üstesinden bu etki ile rahatça gelebileceksiniz. Arkanızdan dönen bir takım gizli işler aydınlığa çıkabilir.

Oğlak:

Aşk her an kapınızı çalabilir, eros oklarını size çevirmeye başlayabilir.

Yalnız olanlar önümüzdeki bir aylık süreçte flörtöz durumlar sık sık oluşabilir, ayaklarınızı yerden kesecek bir aşkla karşılaşabilirsiniz. Kendinizi kalabalık gruplar arasında, kutlama içinde bulabilirsiniz.

Kova:

Yakın çevreniz ve onların sorunları ile daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir, kardeşinizin kariyer yaşamında sürpriz bir değişim meydana gelebilir.

Sizlerin aşk sezonu açılmış olacak, Flörtler, buluşmalar, tanışmalar, karşılaşmalar, yaşamınıza heyecan ve renk katacak kişilerle bir araya gelebileceksiniz.

Balık:

Terfi, daha iyi imkânları olan iş görüşmeleri arayışları, para ile ilgili sürpriz bir gelişme, beklenmedik fırsatlar meydana gelebilir.

Daha fazla para kazanmanız için gezegenler yoğun bir şekilde çalışmakta! Bu ay size romantik dakikalarda yaşatabileceği gibi sezgilerinizde kuvvetlenecektir.

Kaynak: https://www.sozcu.com.tr/astroloji/astroloji-haberleri/nisan-ayinda-burclari-neler-bekliyor/?utm_source=szc&utm_medium=free&utm_campaign=ilgilihaber

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.