Taksiciler Birliği Başkanın “Uber Kullanan Vatan Hainidir” Açıklamasına Gelen Tepkiler – biliyomuydun.com

Taksiciler Birliği Başkanın “Uber Kullanan Vatan Hainidir” Açıklamasına Gelen Tepkiler

Seyahat 15 Nisan, 13:46'de eklendi

Taksiciler Birliği Başkanın “Uber Kullanan Vatan Hainidir” Açıklamasına Gelen Tepkiler

Uber’in yolcularını azalttığı ve vergi ödemediğini iddia eden Taksi şoförlerinin uygulamaya yönelik eleştirileri sürerken İstanbul Taksiciler Birliği Başkanı İrfan Öztürk’ten skandal bir açıklama geldi.

Öztürk, “Uber, San Francisco’da doğmuş, bugün benim askerime silah sıkan, Afrin’de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir. Uber’e binen de kullanan da vatan hainidir” dedi.

“Uber eşittir PKK’dır, DEAŞ’tır, resmen teröristtir” ifadesini kulllanan Öztürk, yolcuların taksi bulamamasının sorumlusunun yerel yönetimler olduğunu iddia etti.

Uber Afrin’de Askeri Şehit Eden Hainlerin Ürediği Yerdir

”Uber, San Francisco’da doğmuş bugün benim askerime silah sıkan Afrin’de askeri şehit eden hainlerin ürediği yerdir.

Uber’e binen de kullananda vatan hainidir. Bu firma ABD firması etrafınıza baktığınızda en büyük hainlği yapan ABD. Vatandaş Uber’e biniyor mesela 100 TL olsun.

Bu 100 TL dövize çevriliyor. Hollanda’da Deutsche Bank’a gidiyor. Oradan 20 TL’si kesilip geri geliyor. Bu hainlik değil de nedir.

İnsanlar döviz artmasın diye dövizlerini bozdurdu. Bu kampanyalar bu vatan için yapıldı. Ama şimdi UBER denilen global, binen ve kullanan hırsızlar boşuna timsah gözyaşı dökmesinler.

Bu söylediklerim ağırsa da kabulümdür. İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü Uber için korsandır açıklaması yapmıştı. Korsan taksi muamelesi yapılması gerektiğini açıklamıştı.”

Bu Olay Açıklamalardan Sonra Sosyal Medyada Sessiz Kalmadı Tabii

#***

#***

#***

#***

#***

#***

#***

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.