Cinsiyet Değiştirip Erkekken Kendisini Reddeden Kişiyle… – biliyomuydun.com

Cinsiyet Değiştirip Erkekken Kendisini Reddeden Kişiyle…

Yaşam 17 Nisan, 14:15'de eklendi

Cinsiyet Değiştirip Erkekken Kendisini Reddeden Kişiyle…

Gerçek sevgiyi bulmak, gerçek olduğu sanılan sevgi sanrısıyla kaybedilen zaman herkes için çok zor. Bu, yanlış vücutta olduğunu fark eden insanlar için daha da zor bir durum.

Erin Anderson’ın hikayesi tam olarak bu zorluğu anlatan ancak sonunda mutluluğa bağlananlardan.

18 yaşında adı henüz Aaron olan Erin, 28 yaşındaki Jared Norris’i Facebook’tan ekleyip onu tanıdığını ve sevimli bulduğunu söylüyor fakat Jared bu mesajlara ve Aaron’ın hislerine karşılık vermeyerek reddediyor.

Aaron bu sırada artık daha fazla yanlış bedende yaşamak istemeyerek cinsiyet değiştirme sürecini başlatıyor.

Hormon tedavisi ve meme operasyonlarıyla geçen iki yıllık süre neticesinde Aaron, Erin oluyor.

Erin küçüklüğünde, Aaron zamanlarında ailesindeki kadınların kıyafetlerini ve topuklu ayakkabılarını giyip bundan keyif aldığını söylüyor.

Tedaviyle geçen iki yılın ardından Erin telefonunda şaşırtıcı bir bildirim görüyor. Kendisini reddeden Jared şu an Instagram’dan fotoğraflarını beğeniyordu.

Karşılıklı mesajlaşmalarla başlayan diyalog Erin’in doğum gününde gerçekleştirilen buluşmayla devam ediyor. İki yıldır aynı şekilde…

Erin, Jared öncesinde bazı ilişkiler yaşadığını ama hiçbirinin ciddi ilişkiler olmadığını hatta hakkındaki çoğu şeyi bilmediklerini söylerken bu ilişkide tamamen açık olduğunu dile getiriyor.

Jared ise bu açıklığın kıymetini fark edip başta takındığı korkuyu kenara koyup ailesine Erin’in trans birey olduğunu ve diğer her şeyi anlatmış. Erin, bunun kendisi için çok önemli olduğunu söylüyor.

İlişkileri iki yıldır sorunsuz ve her geçen gün güçlenerek devam eden ikili, mutluluk mesajları yanında taciz ve ölüm tehditleri içeren mesajlar da alıyor.

Bu mesajların kendilerini ele geçirmesini istemeyen çift, bir gün oturmuş ve mesajları okumamaya, ciddiye almamaya karar vermiş.

Erin, şu an ameliyat için gerekli parayı sağlayamadıkları için tam olarak cinsiyet değiştirmiş değil. Ama bunun ne kendisi ne de Jared için sorun olmadığını söylüyor.

Bu noktada gözleri üzerinde hisseden Jared, kız arkadaşının şu anki haliyle yeterince güzel ve kadınsı göründüğünü, ameliyat olması ya da olmaması halinde ona olan hislerinde bir değişim olmayacağını belirtiyor.

Kaynak: https://www.bundlehaber.com/detay/aa633814-7e9b-4578-bf7a-9a209c075a9a

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.