Cinsel içerikli rüyalar ne anlama geliyor? – biliyomuydun.com

Cinsel içerikli rüyalar ne anlama geliyor?

Yaşam 17 Nisan, 14:44'de eklendi

Cinsel içerikli rüyalar ne anlama geliyor?

Eğer bu cinsel rüyaları görüyorsanız sebebi sandığınızdan çok daha farklı olabilir! İşte sık görülen cinsel rüyalar ve anlamları…

Bir yabancıyla birlikte olmak

Bu tarz rüyalarda karşı taraftaki kişi tam olarak belli değildir veya kim olduğu hakkında fikriniz yoktur. Bu tip rüyalar libidonuzun artışta olduğuna işaret eder.

Uzmanlara göre, bu tip rüyaları sık görüyorsanız cinsel açıdan istekli olduğunuz bir dönemden geçiyor olabilirsiniz.

Rüyada sevgilinizi/eşinizi aldatmak

Bu tür bir rüya gerçek hayatta yeterince tatmin olmadığınızın bir işareti olabilir. İlişkinizde yeterince mutlu olmadığınız veya cinsellikte daha farklı bir yönünüzü keşfettiğiniz anlamına gelebilir.

Aynı cinsten birisi ile birlikte olmak

Bu tür bir rüya uzmanlara göre sizin kendinizle barışık olduğunuzu ve kendinizi olduğunuz gibi kabul ettiğinizi gösteriyor.

Eski sevgilinizle birlikte olduğunu görmek

Bu rüya genel olarak eski sevgilinizi unutamadığınızı aklınıza getirebilir. Uzmanlara göre ise bu rüyanın anlamı şu anki ilişkinizde de geçmişteki ilişkinizde yaşadığınız bazı problemlerle karşılaşmış olma ihtimaliniz.

Başkalarını birlikte olurken görmek

Bu tip bir rüya kendi cinselliğinizle alakalı sorunlar olduğunu gösterebilir. Kendiniz yerine başkalarını görmek vücudunuzla ilgili bazı endişeleriniz olduğunun da işareti olabilir.

Kaynak: http://www.posta.com.tr/cinsel-icerikli-ruyalar-ne-anlama-geliyor

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.