Fakir Ve Tipsiz Bir Erkekten Gözü Yüksekte Olan Türk Kadınlarına Aşırı Anlamlı Açık Mektubu – biliyomuydun.com

Fakir Ve Tipsiz Bir Erkekten Gözü Yüksekte Olan Türk Kadınlarına Aşırı Anlamlı Açık Mektubu

Eğlence 19 Nisan, 14:33'de eklendi

Fakir Ve Tipsiz Bir Erkekten Gözü Yüksekte Olan Türk Kadınlarına Aşırı Anlamlı Açık Mektubu

Dürüst Ve Güzel Yürekli Tüm Kadınları Tenzih Ederek Yazıyorum Bunları.. Bu Yazım Şımarık Ve Ne İstediğini Bilmeyen Kadınlara Gelsin.

Sevgili Türk kadınları ne zaman inmeli çıkmalı aşklı öpüşmeli mevzular olsa yanımıza uğramazsınız ama ne zaman yakışıklı ve zengin sevgilinizden ayrıldınız ağlama duvarı ediyorsunuz biz fakir ve tipsiz erkekleri.

Ne zaman görüşelim bir şeyler yapalım desek hep bir işiniz vardır, ne zaman sizi arasak hiç müsait değilsinizdir ama ne zaman ev taşınacak ne zaman eşya taşınacak olsa ilk siz bizi ararsanız. (Beleş amale güzel oluyor değil mi?)

Ayrıca lütfen artık ne istediğinizi bilin ve ona göre davranın.. Size karşı kibar oluyoruz ” Erkek dediğin biraz maço olur,sert olur” diyorsunuz

maço ve sert oluyoruz bu sefer de “Çok kabasın erkek dediğin kibar olur” diyorsunuz.. ee hali ile bizim beyin de yanıyor bu sefer.

Çoğunuz “Para benim için önemli değil” diyorsunuz ama yine çoğunuz biz fakir erkeklerin yüzüne bakmıyorsunuz.

Çevrenizde ki erkeklerin hepsi zengin.. Ulan iyi ki para sizin için önemli değil.. Demek bir de önemli olsa neler olacak neler..

Fakir erkekler olarak yakışıklı değiliz ve bunun sonuna kadar farkındayız..

Biz de zengin olsak kaliteli markalardan giyiniriz, kaliteli eşyalar kullanırız, 15 günde bir değil de 3 gün de bir kuaföre gideriz hatta gerekirse estetik ameliyat oluruz parası ile değil mi?

Özetle para sayesinde yakışıklı olmak mümkün.

Sevgili Türk kadınları “Ben erkekte öz güven ararım” diyorsunuz inanın oda para ile. Fakir insanın sırtına binen binene çünkü..

Ev sahibinde tutunda bankalara kadar biz fakir insanların sırtına binmiş durumda ve bu sinir stres altında öz güvenli olmak imkansız.

Hee benim de borcum olmasa altımda son model lüks araba banka hesaplarımda dolarlar olsa ben de öz güvenli olurum.

Evlenme olayına gelince hem siz hem aileniz çok uçuk şeyler istiyorsunuz.. Evin var mı? araban var mı? Yahu ben daha 20 li yaşlardayım ne ara çalışıp ne ara para biriktirip bunları alacağım el insaf yahu..

Ayrıca evi arabası olup sana hayatı zindan eden seni mutsuz bir adam mı istersin yoksa evi arabası olmayıp seni el üstünde tutup seni mutlu eden bir adam mı?

Tamam kabul ediyorum biz Türk erkeklerinin de hatası ve yanlışı var ama inanın bunların hepsi sevilmemekten.. Bir insan sevilmez ise dengesini kaybeder ne yapacağını bilmez..

Siz bize kötü davrandıkça bizim de dengemiz kayıyor.. Siz bizi sevin bizimle ilgilenin diye yapmadığımız şey kalmıyor. Kabul ediyor ve özür diliyorum kendi adıma.

Son olarak tabii ki bizi sevmeme hakkınız var ama ne olur bunu açık ve net olarak söyleyin bize.. Bir ilgileniyor bir ilgilenmiyor bir seviyor bir sevmiyor gibi davranmayın lütfen.

Neyse aman ya acıktım zaten gideyim de makarna yapayım..

Kaynak: http://delidenhaber.com/2018/04/17/fakir-ve-tipsiz-bir-erkekten-gozu-yuksekte-olan-turk-kadinlarina-asiri-anlamli-acik-mektubu/

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.