Aşk emojilerinin sırrını çözün! Hangi emoji ne anlama geliyor? – biliyomuydun.com

Aşk emojilerinin sırrını çözün! Hangi emoji ne anlama geliyor?

Yaşam 20 Nisan, 18:03'de eklendi

Aşk emojilerinin sırrını çözün! Hangi emoji ne anlama geliyor?

İlişki Koçu Laurel House, flörtünüzün sıkça kullandığı emojilerin ne anlama geldiğini açıklıyor.

Büyük kırmızı kalp

Bu emojiyi gerçek, dramadan uzakta ve mutlu aşk olarak yorumlayabilirsiniz. Muhtemelen onun gözünde ilişkiniz ya kısa sürede iyi yol kat edecektir ya da şu an olduğunuz yerden çok memnundur.

Sarı kalp

Karşınızda pozitif enerjisini sizinle paylaşmak isteyen mutlu biri var. Yeni tanıştıysanız bu iyiye işaret edebilir fakat bir süredir konuşuyorsanız ve size ‘sarı kalp’ gönderiyorsa arkadaş kalmak istiyor olabilir.

Gözleri kalpli emoji

Elbette bu emoji onun karşısındaki durum her neyse ondan mutlu olduğu anlamına geliyor. Zaman zaman bu onun Instagram’da gördüğü sevimli bir köpek de olabilir, öğle yemeğindeki lezzetli yemek de.

Öpücük atan emoji

Önünde belirgin şekilde kalp olan bu emoji, onun biraz yaramazlık yapmak istediğine işaret edebilir. Bunun dışındaki zamanlarda muhtemelen ya konuşmayı samimi şekilde sonlandırıyor ya da size bir konuda teşekkür ediyordur.

Kalp atışı

Mesajlaşmanız kalp atışlarını hızlandırıyor ve sohbetinizin gidişatından hayli memnun. Duygularınızın karşılıklı olduğunu sözlü veya onun yaptığı şekilde emoji’ler yardımıyla belli ederseniz mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Kaynak: http://www.posta.com.tr/ask-emojilerinin-sirrini-cozun-hangi-emoji-ne-anlama-geliyor-fotograflihaberi-1407504-2

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Sorry, comments for this entry are closed at this time.